Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Brýle na běžky a lyžařské brýle Cortini

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Pitařová

Děkuji za odpověď, mám ještě jednu otázku ohledně barvy skla, prosím, jaký je rozdíl mezi žlutým a oranžovým sklem?
Děkuji LP

Holidaysport.cz

Rozdíly nejsou až tak velké, oboje jsou určeny do zataženého počasí, žluté rozjasňují o něco více než oranžové. Hlavní rozdíl je v tom, že přes žluté sklo vidíte žlutě a přes oranžové oranžově :-)
S pozdravem, P. Blažek

Lenka Pitařová

Dobrý den, měla bych zájem o lyžařské brýle, jelikož nosím dioptrické, nevím, jestli jsou tyto brýle proto vhodné. Prosím, dají se tyto brýle používat i s dioptrickými?
Děkuji za info. LP

Holidaysport.cz

Dobrý den, tyto brýle bohužel nejsou vhodné pro použití s dioptrickými brýlemi, nejsou na to uzpůsobené. Na našem e-shopu ale najdete i brýle, které jsou vhodné pro použití s dioptrickými brýlemi: http://www.holidaysport.cz/search?phrase=dioptricke
S pozdravem, P. Blažek

XXX

Dobrý den, dívám se na rozměry lyžařských brýlí blue a red. V porovnání cm s dioptrickými brýlemi, které nosí děti 6 let jsou témeř stejně velké. Nezdá se mi, že by byli na 15 let a více. Myslíte, že by seděli i na tak malé děti? A ještě mě zajímá, jaký je rozdíl mezi žlutým a oranžovým sklem.. Děkuji

Holidaysport.cz

Dobrý den, myslím si, že pro 6leté dítě budou brýle příliš široké. Doporučil bych je spíše až pro juniory a dospělé s menším obličejem. Vždy záleží hlavně na šířce a výšce obličeje. Dioptrické brýle bych s lyžařskými moc neporovnával, protože lyžařské brýle mají jiný tvar (jsou prohnuté). Rozdíl mezi žlutým a oranžovým sklem není až tak velký, žluté sklo více rozjasňuje, oranžové sklo je univerzálnější a hodí se do více typů počasí. S pozdravem, P. Blažek

Blanka Řenčová

Dobrý den, zrovna mě zaujaly ty poslední brýle, ale než jsem je stačila koupit byly vyprodané. Kdy budou opět ke koupi?

Holidaysport.cz

Dobrý den, je mi líto, ale tyto brýle už jsou vyprodané, jednalo se o doprodej posledních kusů a už nebudou v budoucnu skladem. Děkuji za pochopení. S pozdravem, P. Blažek

Pavlína

Dobrý den, měla bych zájem o brýle do podmínek jako: mlha, zatažená obloha, příp. sněžení pro syna 17let – velikost jako dospělý. Brýle do těchto podmínek mají zpravidla oranžová skla. Brýle proti slunci syn nepotřebuje – má helmu s protislunečním štítem. Bohužel z popisu u Vaší nabídky jsem nepoznala, které z brýlí by byly vhodné a budu ráda za Vaše doporučení. Současně bych takové brýle chtěla i pro dceru 12let – opět děkuji za tip. Pavlína

Holidaysport.cz

Dobrý den, je mi líto, ale brýle, které požadujete, bohužel v aktuální akci na Slevomatu nejsou. Pokud chcete, můžete se podívat na naši kompletní nabídku brýlí na našem e-shopu, kde najdete i brýle, které popisujete: http://www.holidaysport.cz/pro-dospele S pozdravem, P. Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru