Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mějte nohy v teple: Hřejivé dámské sněhule v několika barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

marcela mackova

Dobrý den,chci se zeptat,mám kredit který chci uplatnit,ale při objednávce se mi nezobrazuje uplatnit kredit a jsem přihlášena.Takže nevím jak to udělat. Děkuji za odpověď Mackova

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, ve Vaší administraci již žádné kredity k uplatnění nevidím.

Smolova marie

Dobrý den, prisli mi snehuli, ale tlačí. Je možno je vyměnit. A jak. Smolova

MaxiObuv

Dobrý den,
ano, možné to je, napište mi prosím na e-mail maxiboty@gmail.com, domluvíme se na podrobnostech vý­měny

Hanka Šimonová

sněhule dorazily, velikost odpovídá přesně , není třeba kupovat větší :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, děkuji Vám za zpětnou vazbu, jsem ráda, že jste spokojená. Poprosím Vás však, zda byste své hodnocení mohla napsat přímo k hodnocení voucheru, můžete tam také dát podniku hvězdičky a přiložit fotografii. Předem děkuji a přeji hezký den, Tereza.

martina kopaskova

Dobry den,objednala jsem si v patek sněhule prosim přijdou mi do čtvrtku?děkuji

MaxiObuv

Dobrý den,
dnes Vám sněhule odesíláme.

Martina

dobry den,pokud objednam zitra kdy mi přijdou?děkuji

MaxiObuv

Dobrý den,
pokud objednáte zítra obuv Vám odešlete zítra, nejpozději v pondělí, doručení pak trvá maximálně 48 hodin.

Šárka

Dobrý den, mám velikost 36. Ale podle vaší tabulky bych si měla objednat velikost 37. Podle čeho se tedy řídit? Děkuji za odpověď, Šárka

MaxiObuv

Dobrý den,
určitě podle velikostní tabulky.

Jarmila Milerová

Dobrý den, mají sněhule zip? Jarmila

MaxiObuv

Dobrý den,
ano, sněhule jsou na zip.

Blanka

Dobrý den když dnes objednám, kdy mi sněhule přijdou?

MaxiObuv

Dobrý den,
pokud objednáte dnes, sněhule budeme odesílat zítra. Doručení je dopravcem je maximálně do 48 hodin.

Hana Nováková

Dobrý den, jak jsou tyto sněhule vysoké? Děkuji za odpověď. Nováková

MaxiObuv

Dobrý den,
výška sněhulí je 30 cm.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru