Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jarní Barcelona: město i hora Montserrat, 2 noci v hotelu s polopenzí a průvodcem

4,3 / 5 CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Barcelona - Španělsko (mapa) 35 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
zdenka

Bude možné navštívit i ZOO?

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Zdenko,

Návštěva ZOO v programu zájezdu není. V době osobního volna se do ní můžete vydat. Doporučujeme však raději podmořské Aquarium, které se chlubí žraločí tunelem a jinými zajímavostmi.

Zdraví team CK WISNAR

Lidka

Jaké ceny jsou u vstupů do objektů? Kolik peněz se na vstupy doporučuje celkem?

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Lidko,

vstupy do objektů nejsou povinné, záleží co si vyberete. Možnosti vstupů účastníci zájezdu obdrží v informacích před odjezdem, kteé zasíláme ccca14 dní před uskutečněním zájezdu. Někdo za vstupy neutratí nic protože spousta je toho k vidění zdarma. Na vstupy 50 Eur by Vám mělo bohatě stačit.

Přejeme krásný den, team CK WISNAR

Andrea

Dobrý den, bude možné se podívat na Camp Nou nebo se bude kolem pouze projíždět? Děkuji.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Andreo,

v programu je zahrnuta neplacená zóna stadionu.

Zdraví team CK WISNAR

Hana

Dobrý den, máte již stanoveny časy odjezdu a návratu? Vyhovovalo by mi nástupní místo v Praze. Odkud přesně se bude odjíždět?
Děkuji za odpovědi

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Hano,

odjezd z Prahy je plánován cca ve 13.30h. Odjíždíme z Jižního města z Opatova. Přesný popis a další instrukce k zájezdu obdrží účastníci zájezdu cca 10 dní před odjezdem. Plánovaný návrat do Prahy je taktéž kolem 13 hodiny.

Přejeme pěkný den, team CK WISNAR

Lenka Chylková

LenkaCh1@seznam.cz

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Vy jste rychlík 😉, zítra se Vám ozveme.

Lenka Chylková

Hezký podvečer, paní Hano, mám podobný problém. Také bych jela sama a zájezd se mi velmi líbí. Mohu Vás požádat o kontakt nebo cestovku? Určitě se domluvíme.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý večer paní Lenko,

pokud nám napíšete svůj E-mail, nebo nás kontaktuje telefonicky – tel. 739 367 502, pokusíme se Vás doobsadit do 2 lůžkového pokoje k další ženě 😊.

Přejeme hezký večer, team CK WISNAR

hana

kdybych byla sama, a nevadilo by mi mít společný pokoj s nějakou ženou , která je na tom podobně, byla by ta možnost přes vás to zajistit ?

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Hano,

ano, pokud se nám podaří spojit takhle dvě samostatné osoby do jednoho pokoje, rádi vyhovíme.

Přejeme pěkný den, team CK WISANR

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru