Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Den jako pro filmovou hvězdu v exkluzivním salonu Franck Provost

4,3 / 5 Franck Provost Praha - Nové Město  (mapa) 28 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hana Fialová

Dobrý den, chtěla bych voucher koupit pro dceru, ale má lupénku , sice málo, ale chtěla bych vědět jestli přípravky, které používáte nemohou lupénku zhoršit.
 Děkuji

Franck Provost

Nemůžeme to zaručit, ale můžeme použit přípravky pro citlivou vlasovou pokožku od Kerastase. Reakce by pak být neměla.

Jana

Dobry den
Platnost voucheru do 28.2.znamena, ze to do te doby mam koupit nebo do te doby k vam musim zajit a na pozdeji se objednat nemuzu?
Diky moc

Franck Provost

Dobrý den, platnost voucheru znamená, že do 28.2. musíte službu v salonu vyčerpat. Pak už se bohužel voucher nedá uplatnit.

Markéta Sýtařová

Dobrý den, mám dotaz, dostala jsem k vánocům od přítele voucher: na Francouzský módní střih pro dámy. Kolik bude stát doplacení barvení, mám vlasy po ramena který v rámci balíčku budu prosit jen přistřihnout. Dě­kuji

Franck Provost

Barvu máme dle druhu a dle reálné spotřeby. Prosím volejte si nebo si přijďte pro bezplatnou konzultaci do salonu. Děkujemd

Petra

Dobrý den, budete mit v nabidce i strih nebo barvu?
Dekuji.

Franck Provost

Momentálně máme tuto akci, ke které si můžete dokoupit položku střih nebo barva s tím, že foukaná je již v ceně. Další akce nyní neplánujeme.

Petra

V nabidce „hyckani“ neni střih?!
Kolik se za nej priplaci?

Franck Provost

Dobrý den, samotná položka za střih je 920kč

Zdena

Dobrý den, mohu si vybrat při objednávce kadeřníka či kadeřnici?

Franck Provost

Dobrý den, záleží na vytíženosti v salonu, volejte si prosím na recepci.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru