Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zdravé mlsání: vyladěné směsi ořechů, semínek a ovoce od Pohody

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Monika Pištínková

Dobrý den
Budete mít zase v nabídce přírodní sirupy Esence? Byly moc dobré a i jako dárek jsem s nimi velmi dobře uspěla.
Děkuji Monika

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Moniko,
naše firma přírodní sirupy nedodává.
Hezký den, Radka

Soňa Štrbáňová

Asi před rokem jsem u vás koupila směs semínek, které jsem dávala do müsli. Oříšky v ní nebyly ani rozinky. Teď jsem je v nabídce neviděla, nebo jsem je přehlídla? Prosím o vysvětlení.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Soňo,
asi máte na mysli Mix ovoce a zdravých semínek pro každý den. Podívejte se.
https://www.slevomat.cz/akce/1270744-mix-ovoce-a-zdravych-seminek-pro-kazdy-den
Hezký den, Radka

Simona

Dobrý den,je možné platit dobírkou?Dekuji Znamenackova

Slevomat.cz

Krásný den, Simono. :) Je mi líto, ale platbu dobírkou u žádného zboží na výběr nemáme. Janča

Jan Pták

Dobrý den. Proč z vaší nabídky zcela vymizely samostatné para ořechy? Budou ještě? Děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
para ořechy máme momentálně jen v našem e – shopu.
Hezký den, Radka

Tomáš Suchánek

Dobrý den. Mám zájem si objednat 1× Směs Pohoda, ale objevuje se mě Studentská směs, navíc opravím počet, ale k platbě se objevují 2 ks.
S pozdravem,
Tomáš Suchánek

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Suchánku,

zkuste vyprázdnit celý košík a objednávku vytvořit znovu. Pokud by problém přetrvával, kontaktujte nás na emailu: vip.podpora@slevomat.cz a napište nám Vámi zvolený způsob dopravy zboží a tedy případně i adresu pro doručení, abychom objednávku mohli vytvořit za Vás :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

frantisek ratman

Dobry den ja myslim ze se to ani nevyplati takto kupovat 79 kč studenska smes supr cena ale kdyz tomu pridam 89kč postovne tak to si mohu za 168kč koupit v supermarketu pytliky 2 hezky den

Slevomat.cz

Dobrý den, Františku. Toto balení obsahuje celkem 500 gramů rozinek a ořechů, jejichž poměr se navíc může lišit od zboží v supermarketu. Navíc poštovné obsahuje i cenu balného. Zboží si ale můžete nechat poslat také na Zásilkovnu za nižší cenu. Hezký den, Tereza.

Ivana Borosova

Dobry den,dnes jsem si obednavala 1 kg švestek a 0,5 kg lískových oříšku doručení zásilkovnou.Konečná cena mi neodpovídá.400 ko­run už jsem zaplatila ihned bankovním převodem a až později si to uvědomila.Také bych se chtěla zeptat na slíbenou slevu z minulého nákupu u vás.Děkuji za vyřízení.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, při Vaši objednávce jste neprovedla sjednocení poštovného, tudíž se Vám každá objednávka počítala zvlášť, proto dvojitá cena poštovného. Pokud jste již nakupovala přes tento e-shop (pohodausti) dříve, tak bohužel, slevy z předešlých nákupů mimo Slevomat nelze využít, protože cena je sjednaná dopředu u nás na Slevomatu nelze měnit. Hezký den, David. :-)

Sarka Kahankova

dobrý den lze spárovat do jednoho balíčku De-Luxe směs – 500 g a 2ks balení á500g jablka kroužky, za jednotné poštovné?Odběr zásilkovna.
Děkuji za odpověď

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Šárko,
všechno zboží lze dát do jednoho košíku.
Hezký den, Radka

Anna Annax

Dobrý den, bylo by možné doručit do Brna nejpozději přiští středu? Děkuji Anna.

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, dodací doba je (bohužel) 10 pracovních dní. Jsem si ale jistá, že takováhle dobrota, a ještě k tomu zdravá, udělá radost kdykoliv ;) Krásný den, Klára

Mašlonková Janka

Dobrý den,docela by mě zajímalo od kdy patří rozinky mezi ořechové plodiny.Děkuji,Maš­lonková

Slevomat.cz

Dobrý den, Janko, jakou směs máte na mysli? Děkuji a přeji hezký den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru