Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zdravé a chutné vaření: kokosový olej Laureta a směs olejů FABIOFIT Omega 3, 6, 9

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr

Dobry den. Kdyz zakoupim 3× kokosovy olej, tak cena je 229kc? Dekuji petr. Pri obednavce se mi tam obevi jako jeden kus tak nevim.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, pokud si vyberete variantu za 229 korun, dostanete tři balení oleje. V objednávce se Vám to ukazuje jako jeden kus, protože je to v rámci jednoho balení. Nemusíte se tedy bát, vše Vám dojde tak, jak je napsáno v nabídce. Hezký den, Klára

Petr

Dobry den. Dela se i kokosovi olej tekuty ve skle nebo v plastu. Dekuji.

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý den,
kokosový olej vám při pokojové teplotě přejde do tekuté podoby. Ve skle olej nemáme, pouze plastové nádoby různých velikostí.
Kučerová

pavlina.syrova@gmail.com

Dobrý den, zaplatila jsem kokoso olej Laureta – cena s dopravou do Slatiny, Tilhonova ul. minulý týden a stále čekám na voucher. Pavlína Syrová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Syrová, jsem ráda, že se všechno vyřešilo :)
Přeji Vám pěkný den, Klára :)

Lida

Dobrý den, lze k objednávce ze Slevomatu ještě přidat další produkt z Vašich stránek?Děkuji za odpověď

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý den,
bohužel přes slevomat nelze, ale máme vlastní e-shop kde si určitě něco vyberete :-).

Radka

Myslím tak, že já si objednám kokos z mého účtu a babička olej z jejího účtu, zabalíte to do jednoho balíčku na jednu adresu, za jedno poštovné. Jestli to takto jde?

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

To asi ne, poštovné se přiřazuje automaticky ke každému k objednávce. Museli byste objednat z jednoho účtu.

Radka

Mám na mysli koupit z jednoho účtu kokosový tuk a z druhého oleje a mít tak jedno poštovné.

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Ano. Zákazník si může vybrat všechny varianty a platí se jedno poštovné.

Radka

Dobrý den, je možno sloučit objednávku ze dvou slevomatových účtů na jedno poštovné? Díky za odpověď.

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý den,
máte na mysli koupit 2 nabízené balíčky?
Pokud ano, tak lze na jedno poštovné.
Kučerová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru