Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fleecové zvířecí overaly Crazy Kigu: super oblečení na spaní, karneval i párty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kate

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co mám nosit pod overal, když ho chci mít na spaní. Jestli si mám pod to dát jen spodní prádlo nebo i pyžamo

MaxiObuv

Dobrý den,
overal může sloužit jako pyžamo, takže postačí spodní prádlo.

Michal

Dobrý den chci se zeptat velikost s-m je pro jak velikou postavu děkuji

MaxiObuv

Dobrý den,
overal této velikosti je pro postavu o výšce 150–165 cm.

René Lenko

Dobrý den,
Máte dětský overal jednorožec velikosti 125? A vztahuje se na něj ta třicetiprocentní sleva?
Děkuji za odpověď.
 Lenko

MaxiObuv

Dobrý den,
dětské overaly jednorožec modrý a růžový máme v této akci za 499 Kč. Jsou ve velikostech 125 a 140.

Marie Macháčková

Dobry den,prisel mi overal L/XL a je hodne velky.Slo by ho vymenit za velikost S/M? Dekuji za odpoved Machackova

MaxiObuv

Dobrý den,
kontaktujte mě prosím na e-mailu maxiboty@gmail.com, overal Vám vyměníme.

Kristýna Kubínová

Dobrý den, prosím o info do jaké konfekční velikosti je cca ten overal l/xl. Děkuji.

MaxiObuv

Dobrý den,
tento overal je vhodný pro postavu od 165–185 cm.

PAVLÍNA

Dobrý den,
Mohla bych se zeptat do kdy trvá sleva na toto zboží. Děkuji za odpověd

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, na tuto otázku nejsme nyní bohužel schopni odpovědět, ale nebojte, dva dny před koncem prodeje se u nabídky objeví odpočet do konce. Přeji krásný den :-)

Jana Strnadova

Dobrý den, děkuji za potvrzení informace, že tyto overaly nejsou „originál Kigu“, ale napodobenina. Bohužel jste mi ještě stále neodpověděli,, zda byl materiál testován na nezávadnost.

MaxiObuv

Dobrý den,
dnes Vám budeme odesílat Vámi vyžádaný atest na email.

Baru

prosim, kdyz merim 170, ale damskou velikost mam 38, jaky overal bych si mela koupit? dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Baršo, dle tabulky byste měla mít velikost L/Xl, hlavně kvůli výšce (aby Vám nekoukali moc nohy a nebylo to nepříjemné. Co se týče šířky nebo celkového objemu, nevadí že bude trošku volnější, ono to tak má být. Níže Vám vkládám popis této velikosti. Hezký den Janča

Velikost L-XL: 165–185 cm, délka rukávu: 60 cm, šířka ramen: 52 cm, celková délka: 145 cm

Natálie

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli overaly (žirafa, panda či zebra) mají ze zadní strany zip. A z jakého materiálu je overal žirafy.
Děkuji.

MaxiObuv

Dobrý den,
ano, na zadní straně je zip. Overal je vyrobený z fleecu.

Aneta Lendelová

Chci se zeptat jestli má overal „žirafa“ na břiše zip.
Díky za odpověď

MaxiObuv

Dobrý den,

overal je vpředu na knoflíky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru