Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské pohodlné melírované kardigany

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Vlaďka

Dobrý den, mohla bych se zeptat zda jde na jedno poštovné objednat více kusů? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlaďko, mám pro Vás dobrou zprávu, slučovat poštovné lze a není v tom žádný problém. Hezký den, David. :-)

Denisa

Dobrý den, když bych kardigan vyzvedávala osobně a případně by se mi nelíbil, jak se vrátit? děkuji

Zavodnice.cz

Dobrý den, ano. Pokud budete vyzvedávat přes Zásilkovnu, musíte nám kardigan zpět poslat. A pokud budete vyzvedávat na našem výdejním místě, můžete tam kardigan nechat a peníze se Vám vrátí zpět na účet. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Zavodnice.cz

Dobrý den, ano. Pokud budete vyzvedávat přes Zásilkovnu, musíte nám kardigan zpět poslat. A pokud budete vyzvedávat na našem výdejním místě, můžete tam kardigan nechat a peníze se Vám vrátí zpět na účet. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Vlaďka

Dobrý den,
včera mi dorazil kardigan, je příjemný a slušivý, ale po sundání visaček jsem si všimla dirky na lemu, poradíte mi, zda by byla možná reklamace?
Děkuji za odpověď.

Zavodnice.cz

Dobrý den, omlouvám se za vadný kus. Reklamace je samozřejmě možná. Pošlete nám prosím kardigan zpět na adresu: Tereza Říhová, Květná 205, Hradištko, 252 09. Do balíčku prosím připište o co se jedná, a my Vám obratem pošleme kardigan nový.
Děkuji a přeji hezký den. Dana Koděrová Závodnice.cz

Roman Jazerovský

Dobrý den prosím bude ještě kardigen v barvě modré velikost L, XL ? Moc děkuji Jazerovský

Zavodnice.cz

Dobrý den, ano. Od pondělí by měly být opět k dispozici. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru