Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pro zdravá záda a krásnou siluetu: Zeštíhlující korzety

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Týnka Hrstková

Dobrý den omylem jsem objednala malou velikost a je možné v objednávce tuto velikost změnit ? …

Waist Clique

Dobrý den,

Vždy se snažíme vyhovět kde mužeme! Samozřejmě pokdu je nenošené. Prosím zaslat email na info@waistclique.com s vaším jménem, číslem objednavky a z jaké velikosti na jakou si přejete provést výměnu. My Vám zpětne zašleme „manuál“ jak zboží zaslat zpět.

Hezký den
Team WaistClique

Pavlína

Dobrý den, ráda bych si zakoupila korzet, ale nevím jakou velikost. Prosím o informaci, jak správně měřit? Možná by napověděla délka korzetu. Jde mi o to, zda měřit přesně podle obrázku (pod prsy, pas o něco výše, než je běžné a pak namísto běžných boků spíše obvod na půl cesty mezi pasem a boky – pak v jaké výšce) nebo zda opravdu uvádět míry hrudník (pod prsy), pas a boky (přes zadek). Nebo zda vzít svou běžnou konfekční velikost – to už pak ale míry vůbec neodpovídají. Běžně nosím vel. 38–40, ale míry mám (89–89–109). Budu ráda, když mi poradíte. Chtěla bych korzet latex. Děkuji Pavlína

Waist Clique

Dobrý den,

Korzet Latex je skvělá volba. Korzet má výšku cca. 30 cm a měří se opravdu hned pod prsy, pas- ten nejužší bod a boky.

Jelikož cíl je docílit krásného pasu a tvaru postavy, doporučujeme vám velikost 38–40 tedy XL, pas je stahovací a v této velikosti Vás bude hlavneě stahovat v pase kde chceme a nebude tlačit v ostatních partiích. Velikost větší nepotřebujete a o velikost menši též ne, pokud nosíte 38–40 tak jsme si jistí, že XL bude pro vás ideálni!

aena

DOBRÝ DEN,JAKOU VELIKOST ZVOLIT? POD PRSY 83,PAS 86, BOKY 90. DÍKY

Waist Clique

Dobrý den,

Podle těchto informací by Váš pas krásně stahovalo i M i L, v těchto případech vždy doporučujeme se přikolonit k velikosti kterou běžně nosíte.

Hezký den

Team WaistClique

Pinky

Dobrý den, prosím pomozte mi při výběru velikosti, když mám pod prsy 97, pas 96 a boky 110 ? :-)))
 Děkuji

Waist Clique

Dobrý den,

Krásně Vám stáhne pas velikost XL a nebude Vas tlačit ani pod prsy ani na bocích.

Hezký den
Team WaistClique

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru