Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roztočte to se sladkým waflem: dobroty plné zmrzliny, ovoce, čokolády i ořechů

4,2 / 5 WAFL Praha - Chodov  (mapa) 1 146 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Květa

Děkuji Tereze za odpověď,kterou jen zopakovala můj dotaz. To znamená, že wafle bude podávána v kornoutu a za příplatek na plastovém talířku? Tak na to aspoň upozorněte ve vaší nabídce.

Slevomat.cz

Dobrý den, Květo, mám pro Vás informaci ohledně Vaší připomínky. Prý to byla chyba která již byla napravena. Talířek je samozřejmě zdarma a jako omluvu Vám na účet posílám menší dárek. :-) Hezký den, Tereza.

Květa

V nabídce je wafle na talíři,proč se tedy tak nepodává . Měli jsme ji, je výborná ale v tom kornoutu je to špatný,teče po prstech. Napište do nabídky ,že jestli chcete talířek musíte připlatit.

Slevomat.cz

Dobrý den, Květo, děkuji Vám za dobrou připomínku. Jsem ráda, že Vám vafle chutnala. :-) Je pravda, že vafli máme na fotografiích i na talířku, ale v popisu ceny talířek napsaný není. Hezký den, Tereza.

Helena Pipková

Dobry den,jde si nekde s touto dobrotou sednout? Pokud se to jak se zde pise prosakuje,melo by se to davat alespon na tacku. Za 99 kc by snad kazdy rad tu jednu korunu za papirovy tacek zaplatil.

WAFL

Dobrý den,

hned naproti stánku je možnost k sezení.

Stále nemyslím, že kelímky prosazují, je to velmi běžný způsob servírování Bubble Waffle.

Jedná se o tzv. Street food / Fast Food.

Zařadili jsme nyní možnost přikoupit si jednorázový talíř s příborem za 5Kč.

S pozdravem

 Petr

Lukáš Poluk

Dobrý den, asi otázka mimo, ale proč WAFL? Vždy to byla WAFLE, ta Belgická wafle.
I váš název v angličtině „Hong Kong waffles“ znamená „Hong Kongske waffle“… Mělo by to teda být „waffls“ aby to byl ten WAFL.
Jen by mě to zajímalo.
Díky Lukáš

WAFL

Dobrý den, WAFL je přímo náš název a název Brandu. Proto držíme toto označení.

S pozdravem

 Petr

Pepa

Dobrý den, máte í varijantu š paštikou?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pepo, náš voucher zahrnuje pouze sladkou nabídku. S pozdravem, David

Martina Věchtová

Dobrý den, 20/12 jsem platil voucher do Babiččina Beseda v Praze za 2 × 349Kč pod VS 3585142393 č.ú­.238400856/0300 Můžete se na to podívat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, Vaši platbu jsme přijali a vouchery jsem Vám znovu odeslala na e-mail, ze kterého jste nabídku kupovala – t2000@centrum.cz. Krásný den :-)

valkova.vla@seznam.cz

Jaké zboží se u vás da objednat které byste mi zaslali domu ? Ráda bych to využila ale nevím co všechno zasiláte. Zdraví Válková

WAFL

Dobrý den,

žádný druh rozvozu našich WAFLs nenabízíme.

WAFLs jsou nejlepší čerstvě upečené. Nejsou vhodné k rozvozu.

Přijďte si je vychutnat přímo k nám do OC Chodov.

Budeme se těšit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru