Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Splníme váš sen či předsevzetí pro rok 2018!

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Pavlína

Celému týmu přeji zdraví, pohodu a štěstí v roce 2018! A portálu Slevomat.cz minimum hackerských útoků, technických výpadků a jiných virtuálních bolístek… Díky za Vaši každodenní práci! :) Pavlína

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, mnohokrát děkujeme a přejeme Vám rovněž jen to nejlepší v novém roce 2018 ! Velmi si vážíme Vaší přízně a spokojenosti :-) přeji krásný den

Ivča

Na Slevomatu jsem každý den a vám všem přeji, ať splní se vám každý sen.Taky každé přání, ať jsou vouchery ještě dlouho k mání 😉 Diky vám si často užívám a na zážitky diky voucherům vzpomínám. Přeji vám všem šťastný nový rok, k radosti je vždy jen malý krok 🤗

Slevomat.cz

Dobrý večer, Ivčo, mnohokrát Vám děkujeme za tak krásné přání. Jsme moc rádi, že jste s námi každý den ;) My Vám přejeme spoustu radost, štěstí, lásky a zdraví v novém roce 2018. Slevomat

Hanka Šimonová

přeji vám pevné zdraví, abyste mohli stránky Slevomatu provozovat co nejdéle, štěstí na klienty na obou stranách , radost a pohodu – prostě bezva celý příští rok 2018 :-) . jdu si koupit 100% zdraví, ostatní si zařídím :-D . díky

Slevomat.cz

Dobrý večer, Hani, mockrát Vám děkujeme :) moc si Vašeho přání vážíme :). My Vám též přejeme pevné zdraví, hodně toho štěstíčka a zdravíčka v novém roce 2018. Slevomat

Marie Šafaříková

Díky Slevomatu jsme letos procestovali spoustu krásných míst a taky přibrali nějaké to kg navíc za úžasné dobroty zde zakoupené. Ale už visí ve vzduchu předsevzetí, že budeme i v tom nadcházejícím roce cestovat a hlavně více se hýbat😁. Přejeme hezký závěr roku, který pomalu odchází a v tom, který již čeká za dveřmi spoustu dobrých nápadů a hodně štěstí a zdraví. Marie s manželem 🍷🍷

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, jsme moc rádi, že jste díky nám takto cestovali a ochutnávali dobré papání. Doufáme, že příští rok budete s námi také spokojená. My Vám a vašemu manželovi přejeme mnoho štěstí, lásky, zdraví a spoustu skvělých zážitků. Slevomat

Hana

Dobrý den, lze na jedno poštovné objednat 100% zdraví,štěstí a kachní žaludek pro celou rodinu, což je dohromady asi 96 voucherů? 😀Přeji i celému Slevomatu jen to neej po celý příští rok a prosím, nakupte si jich dostatek i pro sebe, protože príští rok vás budu zase potřebovat.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani, velice mne těší, že myslíte i na své blízké. Přeji Vám mnoho štěstí, lásky a zdraví v novém roce 2018. Hezký poslední večer v roce 2017 přeje Janča, Slevomat

Hanka

KRÁSNÝ ŠTASTNÝ NOVÝ ROK CELÉMU KOLEKTIVU SLEVOMATU !!!!!!!!!!!!!!
Díky za vaše super nabídky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani, moc Vám děkujeme za přání. I my Vám přejeme mnoho štěstí, zdraví a spoustu krásných zážitků v novém roce 2018. Slevomat

Lída

Přeji hodně štěstí a hlavně zdraví v roce 2018 vám všem ve Slevomatu.
Jsem s vašimi nabídkami velmi spokojena a také jsem každý den s vámi.
veselý silvestr a Nový rok

Slevomat.cz

Dobrý den, Lído, mnohokrát Vám děkujeme za krásné přání. Jsme velice rádi, že jste s námi spokojená a uděláme maximum, aby to tak zůstalo. I my Vám přejeme jen to nej a nej do nového roku 2018 :) Hezký zbytek roku 2017, Slevomat

Ina :)

Dobrý den, jsem trochu náročná. Ráda bych urovnání milostného života, úbytek váhy a cca 3–4 jazyky objednat naráz v jedné objednávce. At to mám na nový rok vše pěkně pohromadě. Jak na to? :) :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Ingrid, stačí když budete postupně vkládat do Vašeho košíku nabídku po nabídce. :) Tedy vyberete první variantu, dáte „koupit“ a pak vás to přesměruje do košíku. Vrátíte se zpět na tuto akci a postup opakujete … :) Krásný nový rok 2018 a ať se Vám splní úplně vše :) Janča, Slevomat

Špetl Rosťa

Dobrý den všem na SLEVOMATU..... 🤟 děkuji za skvěle nabídky, které jste nám chystali cely rok 2017. Díky tomu jsem se podíval na místa, která jsem ani neměl tušení, ze vůbec existují, ochutnal jídla, která bych určitě neochutnal a mnoho dalších skvělých nabídek a zážitku. Do roku 2018 vám VŠEM přeji mnoho zdraví, štěstí, úspěchu v osobním i profesním životě.
Děkuji za to, ze jste a ze jste skvělý…!!!
SLEVOMATE, na vás… 🥂

Slevomat.cz

Dobrý den, Rosťo, ani nevíte, jakou jste nám svým příspěvkem udělal radost :-) doufáme, že i v příštím roce díky nám zažijete nové zážitky! Děkujeme za příspěvek a přejeme Vám krásný den :-)

Eva

Milý Slevomate, jsi můj každodenní společník. Hned ráno po probuzení se divám na nové nabídky a točím kolotočem. Hodně dobrých nápadů (jako je truhla pokladů) i v roce 2018 přeje Eva

Slevomat.cz

Dobrý dne, Evo, jsme moc rádi, že jste s námi. O dobré nápady, tady ve Slevomatu, není nouze, to se nebojte. My Vám přejeme krásný, nový rok 2018. Slevomat

Petr Horváth

děkuji zlatému slevomatu za skvělé nabídky a zážitky které mně i mým příbuzným zprostředkoval­.těším se že i v příštím roce se budem pravidelně na vašich stránkách potkávat u exkluzivních nabídek.váš platinový petr

Slevomat.cz

Dobrý dne, Petře, jsme moc rádi, že jste s námi. ;) Přejeme Vám krásný, nový rok 2018, hodně štěstí, zdraví a lásky :) Slevomat

Renáta

Díky Slevomatu jsme prožili společně spoustu krásných chvil na různých toulkách po krásných místech. Přeji do Nového roku jen to nej nej a těším se na další Vaše super nápady!

Slevomat.cz

Dobrý den, Renáto, těší nás, že si užíváte krásné chvilky a my Vám k tomu můžeme pomoci! Přejeme Vám kouzelný rok 2018 a těšíme se, že Vám budeme moci znovu udělat radost. Krásný den :-)

Alena

Milý Slevomate,
děkuji, beru vše a pro všechny, abychom byli stále dobře naladěni :-))
V novém roce 2018, přeji všem stálý úsměv na rtech.

Slevomat.cz

Dobrý den, Alenko, jsme moc rádi. Doufám, že se Vám i Vašim blízkým vše sní. V novém roce 2018 Vám chceme popřát mnoho štěstí, zdraví lásky a co nejméně útrap. :) Slevomat ;)

Jaromír Míra Červenka

Všechno jen a jen dobrý přeje …míraČ.

Slevomat.cz

Dobrý den, Míro, velice Vám děkujeme. ;) I my Vám přejeme jen a jen to nejlepší v novém roce 2018. Hezký zbytek roku 2017 JančaK ;)

Dana Herbergerová

Šťastný nový rok a hodně úspěchů i nadále :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Dani, mockrát Vám děkujeme za Vaše přání. My Vám také přejeme jen to nejlepší do nové roku 2018, hodně štěstí, zdraví a lásky. Janča

Lenka Zatulová

nějak nechápu, co tento voucher znamená

Slevomat.cz

Dobrý den, Leni, když si zakoupíte tento voucher, pomůže Vám splnit Vaše předsevzetí na rok 2018 a také přispějete na dobrou věc (Linka bezpečí). Hezký zbytek roku 2017 Janča

Milada

Přeji v novém roce 2018 mnoho spokojených klientů. Já jsem velmi spokojená.

Slevomat.cz

Dobrý den, Milado, jsem moc rádi, že jste s našimi službami spokojená. Je to krásné číst. My Vám přejeme mnoho štěstí, zdraví a lásky v novém roce 2018. Hezký zbytek roku 2017 Janča, Slevomat

Dana

Když bych si chtěla koupit celou vaši nabídku, musím zaplatit 800? Nedáváte nějakou množstevní slevu? Těžko se mi vybírá jen 1 přání.
A´T se vám v r.2018 daří stejně jak dosud.

Slevomat.cz

Dobrý dne, Danuš, bohužel žádnou množstevní slevu nemáme. Věřím, že si určitě něco vyberete. ;) Přeji Vám i Vašim blízkým mnoho štěstí a zdraví do nového roku. S pozdravem Janča, Slevomat

pavlína

Štastný Nový rok 2018:-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, děkujeme a přejeme i Vám kouzelný rok 2018! :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru