Nabídku Podhorská pivní lázeň a 3chodová večeře pro dva mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podhorská pivní lázeň s neomezeným pitím piva a 3chodová večeře pro dva

4,7 / 5 Hotel Beskyd - wellness Frýdlant nad Ostravicí  (mapa) 150 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dagmar

Dobrý den, byla by možnost dle domluvy vyměnit jedno koleno za jiné jídlo? Děkuji za odpověď, hezký večer

Hotel Beskyd - wellness

Dobrý den, změna menu je možná :-), avšak je nutné nahlásit ji předem.
Hezký den
Klabanová
+420 734 535 903

Simona

Dobry den,zaplatila jsem 3.1.platebni kartou a stale nemam zadne info o woucheru?Děkuji za info.

Hotel Beskyd - wellness

Dobrý den,
kontaktujte prosím co nejdříve podporu slevového portálu. Ochotně vám poradí a voucher pošlou.
Bud můžete emailem a nebo rychlejší to bude telefonicky na 222 745 342.
Klabanová

Ivana canova

Dobrý den je možno platit uni sekem.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, Unišeky se dělí do více kategorií, na Slevomatu můžete platit pomocí Gallery Beta, jež spadá právě pod Unišek :-) hezký den

Kristina Kroužecká

dobry den kolik stoji nocleh při koupi voucheru

Hotel Beskyd - wellness

Dobrý den,
nocleh se snídaní pro dva vychází u nás na 1.200,–Kč,
při koupi poukazu máte 10% slevu, cena teda by tedy byla 1.080,–Kč.
Hezký den
Klabanová
+425 734 535 903

Dagmar Brmčevová

Dobrý den jak je dlouhy tento pobyt je a jak jsou volne terminy

Hotel Beskyd - wellness

Dobrý den,
tento voucher není pobytový, pouze na využití pivní lázně pro dvě osoby s večeří.
Máte ale při zakoupení slevu na ubytování 10%, cena tedy pro dvě osoby na jednu noc se snídaní vychází na 1.080,–Kč.
Volné termíny máme zatím skoro všechny.
Nejlepší by bylo kdyby jste mě kontaktovala a řeknu vám podrobnější informace :-)
Hezký den
Klabanová Denisa
+420 734 535 903

Veronika Velebová

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, zda jsou v pivní koupeli obsažené pivní kvasnice nebo něco podobného nebo pouze jen pivní kosmetika? Byla jsem totiž již jednou v pivní koupeli a byla tam obsažena pouze pivní kosmetika a byla jsem zklamaná proto ten dotaz. Děkuji předem za odpověď

Hotel Beskyd - wellness

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď.
Naše pivní Lázně obsahují- pivo, kvasinky, pivní a chmelové extrakty a vždy nějakou bylinku- volim vždy tři různé a to levanduli, eukaliptus a nebo jasmín s hermankem. Samozřejmě v množství 500litru kterou káď má je možné ze obsah koupele nemusí vyhovovat každému a očekává něco více. Rozhodnutí je na vás ☺️ Samozřejmě budeme rádi když nás navštívíte ☺️
Hezky den
Klabanová

jarmila Ševčíková

dobry den, včera jsem platila tento poukaz přes platebni kartu. A zatím mi nic na ucte neztrhli ani nemam voucher. Kde je problem? dekuji

Hotel Beskyd - wellness

Dobrý den,
s touto informací vám poradí na podpoře slevového portálu.
Nejspíše jste něco zadala špatně a nebo jsou velmi vytížené banky.
Pokud by jste měla ještě nějaké dotazy a nebo voucher stále nedorazil tak mě neváhejte kontaktovat.
Hezký den
Klabanová Denisa
+420 734 535 903

Lenka

Dobrý den, jde tento voucher ještě využít do konce roku ? Případně, které dny ?
děkuji Lenka Šturalová

Hotel Beskyd - wellness

Dobrý den ano tento vocher lze využít tento týden do 23.12. anebo až od 27.12. do 30.12.2017 ☺️ Hezky den Klabanová recepce +420 734 535 903

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru