Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Amsterdam, degustace sýrů na tradiční farmě a přístavní městečko Volendam

4,4 / 5 CK Jukej Amsterdam - Nizozemsko (mapa) 513 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jan

Hezky den,budete prosím jestě navyšovat stav,či už je pouze jeden,poslední,zde uvedený volný kus? Díky moc za odpoved a Váš čas.

CK Jukej

Dobrý den, už je pouze jedno poslední místo. Děkujeme za zájem!

Jan

Hezky den,chtěli bychom se Vás zeptat,zda-li nápis u Nabídky “Zbývá 6 kusů” je momentálně přesný a opravdu zbývá pouze zde uvedených 6 kusů? O nabídku máme velký zájem a máme v plánu jej zakoupit. Děkujeme Vám předem za rychlou odpoved. Hezky zbytek den.

CK Jukej

Dobrý den, aktuálně je stav navýšen a zbývá posledních 10 kusů. Děkujeme za zájem!

Radek

Hezky den,obracím se na Vás s prosbou,zda-li jsou ještě volná alespoň 4 místa k tomuto zájezdu v termínu 26. – 28.10. 2018? Předem Vám děkuji za odpoved a Váš Čas.

CK Jukej

Dobrý den a děkujeme, místa ještě jsou… CK Jukej.

Oksana Romanchuk

dobrý den, prosím jsou v autobuse sedadla v protisměru? mam obavy abych neměla toto místo.. moc děkuji. Oksana

CK Jukej

Dobrý den, patrové autobusy mají čtyři sedačky v protisměru, pokud se nám však při rezervaci ozvete, že na tomto místě nechcete být, není problém se domluvit. Děkujeme za zájem!

Marek

Dobrý den, chci se zeptat na jednotlivé vstupy při zastávce v Amsterdamu.
Plavba lodí po kanálech 15 €
Dům Anny Frankové 9 €
Státní muzeum 17,50 €
Muzeum Vincenta Van Gogha 17 €.
Co z toho je možné a co povinné? Když bych si z toho nic nevybral, mohu se po příjezdu do Amsterdamu pohybovat sám? Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, všechny vstupy jsou individuální, CK rezervuje pouze plavbu po grachtech a je také volitelná. Do muzea A. Frankové se vstupenky prodávají pouze přes internet na několik týdnů dopředu. Individuální program mít pochopitelně můžete. Děkujeme!

Machata David

Dobrý den, objednal jsem si přes slevomat zájezd do Amsterdamu. Mám dotaz ohledně návštěvy muzea Anny Frankové. V nabídce je psáno, že návštěva je možna, bez toho, že by se lístky měly objednávat s předstihem, dokonce je uvedena cena 9€. Z toho jsem pochopitelně usuzoval, že se do muzea podívám. Tuto informaci tudíž od vás považuji za hodně zavádějící. Po obdržení mailu od vás píšete, že vstup do muzea není možný. Voucher jsem objednával především za účelem návštěvy tohoto muzea. Je to pro mě velké zklamání, zájezd jsme objednávali s přáteli. Zajímá mě, co se v tomto případě dá dělat, mimo zrušení zájezdu.
Machata

CK Jukej

Dobrý den, bohužel zmínka o tomto muzeu zůstala v popisu akce z doby, kdy bylo možné muzeum během zájezdu navštívit. Mezitím došlo ke změně, která se bohužel nepromítla v popisu akce. Za tuto chybu se Vám velmi omlouváme a nabízíme storno zájezdu. Pokud se rozhodnete zájezd přesto absolvovat, věříme, že budete spokojeni. Amsterdam nabízí nespočet dalších zajímavých míst a muzeí. Děkujeme za pochopení!

Katka

Dobrý den, v jakou hodinu se prosím přibližně vracíte v neděli do Prahy na Florenc? Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, obvykle okolo poledne – mezi 11. – 13. hodinou. Děkujeme.

Kateřina Bátová

Dobrý den, jak je to s ubytováním kde se spí ???

CK Jukej

Dobrý den, hotel Premiere Classse nedaleko Versailles. Děkujeme.

David

Dobrý den, mám na Vás dotaz. Má přítelkyně s rodinou jede na Váš zájezd do Amsterdamu, a já by jsem chtěl ject s nimi. Je možné koupit jen jeden voucher? A místa v autobusu si člověk vybere až na místě podle toho, jaké je volné, nebo se předem rozhodí? Není problém, když ještě nejsem plnoletý, a jedu bez doprovodu rodičů? Děkuji za odpověď!

CK Jukej

Dobrý den, jeden voucher je možné zakoupit, až budete zasílat mail s rezervací, uveďte prosím, s kým cestujete, umístíme Vás v zasedacím pořádku k sobě. Napište nám také prosím do mailu, že nejste plnoletý, v takovém případě budeme potřebovat cestovní smlouvu podepsanou s prohlášením zákonného zástupce. Děkujeme za zájem!

Katka

Dobrý den, mám dotaz. Měla bych zájem o 2 vouchery na datum 26.-28.10. Jen bych se chtěla zeptat je možno u vás rovnou sjednat i cestovní pojištění? A také když chcete email na oba cestující komunikuje se s oběmi nebo pouze s tím co koupil zájezd? Chci přítele překvapit tak nechci aby se to něják dozvěděl :) a ještě místa v autobuse – stačilo by mi aby jsme seděli vedle sebe musím i kvůli tomu platit navíc přednostní vstup? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, cestovní pojištění je možno sjednat online přes odkaz na našem webu. Stačí, když komunikuje pouze jeden cestující, jeho voucher nám v takovém případě zarezervujete Vy a uvedete kontakt pouze na sebe, u přítele uvedete jen jméno a kód voucheru. Dvojice sedí vedle sebe standardně. Děkujeme za zájem!

Volodymyr Holovchyn

Dobrý den,
chtěl jsem se informovat jestli máte volná 3 místa v termínu 28.9.-30.9.
 Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, ano – máme. Děkujeme za zájem!

Slobodnikova

Dobry den,
prosim o ujasneni. Zajezd je podle ceny bez ubytovani. V patek se tedy vyspime v autobuse a ze soboty na nedeli si mame zaridit vlastni ubytovani? Muzete nam neco doporucit?
Dekuji Slobodnikova

CK Jukej

Dobrý den, zájezd je se dvěma nočními přejezdy, spíte cestou tam i zpět v buse, na ubytování tedy není časový prostor. Děkujeme za zájem!

Roland Veršecký

Dobrý den, chtěl jsem se informovat jestli máte volná 2 místa v termínu 28.9.-30.9. Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, ano – máme. Děkujeme za zájem!

Ivana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte ještě volné místa v termínu 28.9.-30.9. Jde o 4 místa. Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, ano, máme. Děkujeme!

Iveta

Dobrý deň, prosím Vás je možné nastúpiť z Brna? Ďakujem

CK Jukej

Dobrý den, bohužel jedzdíme z Prahy… děkujeme za zájem. Ck Jukej

Čekovska

Můžete mi prosím reservovat 2 místa na jmena Čekovská a Pivoňková na 28.9?

CK Jukej

Dobrý den, objednáním voucherů si automaticky provádíte nezávaznou rezervaci a u nás poté závaznou rezervaci zasláním kódů voucherů na mail. Děkujeme za zájem!

Jaroslav Šimek

Dobrý den. Když se jede z Prahy, odkud přesně se vyjíždí, kde je sraz?
 Dekuji

CK Jukej

Dobrý den, v 18:30 hodin z ulice Na Florenci, Praha 1. Děkujeme za zájem.

Romča

Dobrý den. Již se tu ptali na ubytování, což nechápu, když o ubytování není ani zmínka, tak je mi jasné, že spát se bude v autobuse. Ale nezaznamenala jsem tu žádný dotaz a sni zmínku, co se týče hygieny a možnosti převlečení se do čistého oblečení. Bude možno se někde opláchnout a převléci, nebo budeme 3 dny bez jakékoliv možnosti provést nějakou hygienu? Ještě jsem nikdy na takovém zájezdu nebyla, tak nevím, jak to chodí a opravdu mně zajímá, jak to teda je, co se tohoto týče a s čím mám či nemám případně počítat. Děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, ranní hygiena probíhá na čerpací stanici ráno před Amsterdamem. Tam je případně také možnost se převléci. Při cestě zpět je možno opět na zastávkách u čerpacích stanic provést hygienu a případně se převléci. Děkujeme za zájem.

Monika Čambalová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte ještě volný termín od 28.9.do 30.9.pro 2 osoby. Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme – ano, volno je. CK Jukej

Klára Novotná

Dobrý den,

jsou ještě volná místa na termín 31.8.-2.9.? Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, bohužel nejsou. v prodeji je již jen září a říjen. Děkujeme.

Šimonková

Dobrý den. Budou v září ještě k vidění tulipány nebo si máme počkat na jarní zájezd? Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, tulipány jsou k vidění pouze na jaře. Děkujeme za zájem!

Natálie Kubínková

Jak dlouho trvá cesta?

CK Jukej

Cesta trvá cca 12 hodin. Děkujeme.

Natálie Kubínková

Dobrý den, musím chodit do různých muzeí ikdyz nechci?

CK Jukej

Dobrý den, všechny vstupy jsou na zájezdu volitelné. Děkujeme.

Hana Marťáková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kolik je momentálně ještě volných míst na turnus 31. 8. – 2. 9. a v kolik hodin bychom mohli dorazit do Amsterdamu. Děkuji předem za odpověď! S přáním hezkého dne :)

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, máme cca 25 volných míst. Do Amsterdamu se přijíždí většinou okolo 10. – 11. hodiny.

Petr

Dobrý den,Kolik je ještě volných míst v termínu od 17–19.8.2018.
Předem děkuji za odpověď

CK Jukej

Dobrý den, ještě cca 20 míst. Děkujeme!

Petra Houdkova

Dobrý den,ráda bych zájezd koupila dceři k narozeninam.Je možné,že v danem termínu nebude moc jet.Je možnost termín dodatečně změnit?Děkuji Houdkova

CK Jukej

Dobrý den, změna rezervace je možná s poplatkem dle VOP. Děkujeme!

Láďa

Dobrý den,

Kolik je ještě volných míst od 17–19.8.2018.

Předem děkuji za odpověď

CK Jukej

Dobrý den, jede patrový bus a volných je cca 20 míst. Děkujeme za zájem.

petra chalupecká

Dobrý den,chci se zeptat jak se řeši ubytováni,když zájezd trvá 3 dny?děkuji

CK Jukej

Dobrý den, zájezd je bez ubytování s nočními přejezdy. Tomu odpovídá cena zájezdu. Děkujeme.

Pavla

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli jsou v termínu 27–29.7 ještě volná místa.
Děkuji za odpověď

CK Jukej

Dobrý den, zbývá posledních cca 10 míst, doporučujeme zakoupit bez dalšího odkladu… Děkujeme! CK Jukej

Marie Šelmátová

Dobrý den, zajímalo by mě kolik je ještě volných míst v termínu 15. 6. – 17. 6. 2018? Děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, zbývá cca 10 míst. Děkujeme za zájem!

Natálie

Dobrý den,
Mám možná hloupý dotaz, je možné si nechat cestovní zavazadla v autobuse? Při čase, kdy budeme na prohlídce městem abychom nemuseli tahat batohy? Předem díky

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, vše co nepotřebujete, si můžete samozřejmě nechat v autobuse. Zdraví CK Jukej

Renáta Petrásková

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, když ještě nejsem plnoleta, mohu jet bez dospělého doprovodu? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, zájezdu se mohou dle VOP zúčastnit osoby od 15 let. Mladší potřebují doprovod zletilé osoby… Děkujeme!

Hana

Dobrý den,
měla bych velký zájem o termín Pá 15. 6. – Ne 17. 6. 2018. Prosím, pokud se uvolní místo, jak mohu být ta nejrychlejší? Lze si „předrezervovat“? Předem děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, napište nám prosím na mail ckjukej@email.cz, dáme Vás do náhradníků a případně hned budeme avizovat volné místo … Děkujeme.

Jana Nováková

Dobrý den, měla bych zájem o termín 1.6.-3.6. Jak jste na tom prosím s obsazenosti?
Děkuji,Nováková

CK Jukej

Dobrý den, na tomto termínu ještě máme volná místa, můžete objednat. Děkujeme za zájem.

Katka

Dobrý den, mohu se zeptat, zda vložíte ještě nějaké termíny na září? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, ano – termíny na září jsou již vypsané na našich stránkách www.jukej.cz a na Slevomatu s etaké brzy objeví. Děkujeme.

Kateřina Jetenská

Dobrý den, zakoupili jsme si výlet na 1.-3.6., chtěla jsem se zeptat, do kdy se dozvíme jestli se výlet koná.
 Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, zájezd se prodává dobře, není tedy pravděpodobné, že by se neměl konat. Do naplnění minimální kapacity nyní chybí jen cca 10 účastníků. Děkujeme, zdraví CK Jukej.

Marie Anna

Dobrý den, v ceně zájezdu tedy není ubytování? Děkuji za odpověď

CK Jukej

Dobrý den, jedná se o tkz. otočky se dvěma nočními přejezdy. Ubytování na tomto zájezdu není. Děkujeme. CK Jukej

Beatrice Muňozová

Zdravim, chci se zeptat, zda je moznost jet do Amsterdamu s vami, ale jiz se nevracet s autobusem zpet do CR, ale pokracovat ve vlastnim vyletu/pobytu v Holandsku. Diky

CK Jukej

Dobrý den, ano, určitě to možné je, na ceně zájezdu se nic nemění. Děkujeme.

Ema

prosím odkud se odjíždí na tento zájezd? Jsme z Moravy od Ostravy.

Slevomat.cz

Krásný den, Emo. Nástupní místa jsou Praha,
Lovosice a Ústí nad Labem. Zdraví Janča

Martina

Dobrý den,
chápu to dobře, že ráno přijedeme do Holanska, tam někde na parkovišti dospíme cestu a poté druhý den započte prohlídka Holanska?

CK Jukej

Dobrý den, po příjezdu rovnou nastává program, klienti spí při nočním přejezdu v autobuse. Děkujeme za zájem, zdraví CK Jukej.

Petra

Dobry den,

jsou volbe mista na termin od 15.6.-17.6.?
A co znamena, uplatnit voucher do 31.1.? Ze musim voucher do te doby zaplatit?
Jsme z Ostravy, neni moznost za priplatek svoz?
Predem dekuji za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, místa jsou stále volná na oba termíny. Do 31. 1. je potřeba voucher využít, tedy zaslat potřebné informace do CK. Tedy pokud byste zakoupila voucher 31. 1. 2018 a nezaslala hned ten den e-mail, který vyžaduje CK, voucher propadne. Doporučuji se držet podmínek uplatnění, které Vám vkládám níže. Hezký den Janča

Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu ckjukej@email.cz

Uveďte jméno, příjmení a e-mailovou adresu cestujících osob a kódy všech voucherů.

V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.

Libuše Novotná

můžem si v autobusu vybrat sedadlo?Kde budem v noci?

Slevomat.cz

Dobrý den, Libuše, máte-li zájem o rezervování konkrétních místenek předem a zvolit si tak sami, jaké budete mít sedačky, je zapotřebí dokoupit si v rubrice KOUPIT na webových stránkách cestovní kanceláře přednostní nástup v ceně 50,– Kč u jednodenních zájezdů / nebo 150,–Kč u vícedenních zájezdů. Přeji hezký den! :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru