Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Staňte se na chvíli pilotem: až 60 min. řízení sportovního letounu

4,9 / 5 Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy (7 poboček) Suchodol  (mapa) 32 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marie Mrázová

Dobrý den, můj manžel absolvoval „svůj“ let na letišti v Příbrami. Byl spokojený jak s instruktáží, tak s letem. Méně spokojená jsem byla já. Když pominu, že vjezd na letiště je možný pouze přes závoru, kde uhradíte celodenní parkovné (Kč 50,–!„bez jakéhokoliv dokladu) a slibovaná restaurace byla zavřená , nejvíc mě mrzelo, že letadlo přistálo 10 min. dříve, tudíž jsem nestihla manžela ani vyfotit. Po přistání chtěl manžel pilotovi poděkovat, ale ten mu sotva podal ruku a utíkal za dalším zákazníkem… Už jsme na několika takových akcích byli a v porovnání s nimi mě letiště v Příbrami osobně dost zklamalo, přišlo mi to tam jako "stroj na peníze“. Nikomu bych nedoporučila. Marie

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den pani Marusko, na jednu stranu jsme moc radi, ze se panu manzelovi let libil a byl spokojeny jak s instruktazi tak s letem. S nadchazejici zimou pomalu prichazi konec letove sezony a mnoho zakazniku si chce svuj poukaz vyuzit na posledni chvili a proto to na Vas mohlo pusobit trosku hekticky. Ono preci pilot je take jenom clovek a musi dodrzovat instrukce z rizeni letoveho provozu. Dobu letu se snazime vzdy co nejvice dodrzet a mnohdy se stava, ze let probiha i dele kvuli provozu na letisti. Stejne tak se snazime zakaznikovi vyjit vstric co se tyka objednani terminu, tak aby mu to co nejvice vyhovovalo. Zcela jiste se budeme Vasemu komentari venovat a budeme se snazit o to, aby byl zakaznik maximalne spokojeny. Dekujeme za Vas postreh. Pilotak.cz

Jana

Dobrý den, pokud je uvedeno 30 minut letu, je to čistý let bez instruktáže? Děkuji, Jana

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry ano presne jak uvadite. Cista doba letu je 30 minut. Bezva den

Veronika Surova

Dobry den.Chapu to spravně,že do letadla se vejde pouze 1 osoba?Dekuji­.Veronika.

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, ano tyto sportovni letadla jsou dvoumistna ( tedy pilot/instruktor a pasazer ) Pekny den

Jarmila

Děkuji za odpověď mám ještě dotaz když vše zaplatím jak si domluvím let z Kroměříže ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, zakoupený voucher vyměňte v době jeho platnosti za originální poukaz letecké školy Pilotak.cz, který můžete využít až do 30. 6. 2019. Výměnu provádějte na e-mailu martin@pilotak.cz – napište kód voucheru, místo odletu a jméno, které chcete uvést na nový poukaz s prodlouženou platností. Letecká škola vám poté pošle poukaz do mailu. Pěkný den

Jarmila

Dobrý den , ráda bych zakoupila let jako dárek pro manžela , který má narozeniny v říjnu a to z letiště v Kroměříži ,ale jeho váha je 105 kg je to možné když uvádíte limit 100kg ? Děkuji Hopanová

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, ano je to mozne. V Kromerizi mame nove letadla, ktera 105kg na sedadlo zvladnou bez problemu. Pekny den

Karel

Dobrý den,

na stránkách Pilotak.cz není letiště v Klatovech vůbec nabízeno? Je tady tedy let vůbec možný? Pokud ano tak s jakým letadlem.

Děkuji za odpověď.
 Karel

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, seznam letist je platny pro Slevomat. A ano let je samozrejme v Klatovech mozny a let se kona kvalitnim letadlem Eurostar. Preji bezva den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru