Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Staňte se na chvíli pilotem: řízení sportovního letounu, odlety ze 7 letišť v ČR

4,9 / 5 Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy (6 poboček) Kroměříž  (mapa) 123 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Petra Riedlová

chtěla jsem koupit pro přítele jako dárek, ale má 103 kg ??

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, 103 kg letadlo jeste zvladne. Mejte bezva den

Mária Gažová

Dobrý den chcela by som sa opytat ci je velky problem ak neni podmienka splnena hmotnost 100kg ale o 15 kg presahuje … dakujem za opoved

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, maximalni vahu, kterou jsme schopni akceptovat na pasazera je 105kg. Vice urcite ne. V opacnem pripade je nutne vyuzit vetsi letadlo. viz. www.pilotak.cz Mejte se krasne.

Tereza

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li, když je let 30 minut, tak se opravdu lítá 30 minut čistého času. Zda-li se dotyčný dostane k řízení letadla, že mu to pilot půjčí a dále, četla jsem někde, že dostane člověk i nějaký certifikát, že lítal. Je to pravda?

Děkuji.

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, let je vzdy v delce zakoupene minutaze a je to cisty cas ( samozrejme +/- dle provozu na letisti ). Certifikat zadny nevydavame, ale muzete si ponecha zakoupeny voucher. Bezva den.

Věra Hlouchová

Dobrý večer,uvedené instrukce sem si pečlivě přečetla, ale po zaplacení mi nedošel na mail žádný voucher ,který bych mohla vyměnit za originální letenku s prodlouženou platností a to bude už týden od zaplacení,tak si nevím rady co dělat.Děkuji předem za pomoc Hlouchová

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, v tomto pripade kontaktujte nejdrive zakaznickou linku Slevomatu. Pekny den.

Věra Hlouchová

Dobrý den,koupila jsem voucher ve středu a zatím žádné instrukce nedošli,myslíte ,že mám vyčkat,díky za odpověď Hlouchová

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den,
instrukce pro vymenu za originalni letenku s prodlouzenou platnosti jsou uvedeny u slevove akce ci na voucheru ktery jste si zakoupila.
Prejeme bezva den. Pilotak.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru