Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

I vy můžete létat: řízení sportovního letounu, odlety ze 7 letišť v ČR

4,9 / 5 Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy (6 poboček) Ostřetice  (mapa) 189 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Pavla Macurová

Dobrý večer, včera jsem koupila jako dárek 30 min. let – kód 1506–1733–60B-239 a dosud jsem nedostala do mailu žádné potvrzení ani voucher. Kdy ho obdržím?
Mohu ho hned vyměnit za letenku, neboť ho budeme předávat až 30.6.2018.
Děkuji Macurová

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den,

voucher je dle podminek akce nutne vymenit za nasi letenku. Na email martin@pilotak.cz, prosim zaslete cislo voucheru, jmeno a misto odletu. Zpet na email obdrzite letenku s prodlouzenou platnosti.

Prejeme pekny zbytek dne
Pilotak.cz

Jakub

dobrý den, dal jsem zaplatit a dokončit objednavku pres moneta, ale chtel jsem to na jindy jak udelam storno pro banku nebo jak ani udaje jmeno a tak jsem nevyplnoval a uz to vzalo jako zavazne

Slevomat.cz

Krásný den, Jakube, pokud jste zvolil platbu přes Monetu a nezaplatil, objednávka se automaticky stornuje :-) Pěkný večer!

Jalovčuk

Dobrý den, mate také instruktory a angličtinou? Děkuji

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, ano :)

Jakub G.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Píšete, že maximální hmotnost pasažéra je 100kg. Je velký problém, když by obdarovaná osoba vážila 105kg?

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, pokud to nebude ani o gram vic tak to letadlo jeste zvladne :) Pekny den

Eva Gachová

Dobrý den, do kdy je potřeba si voucher koupit? Cena platí pořád stejná? Děkuji Gachová

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den ceny plati uvedene u teto akce. Po zakoupeni voucheru na Slevomatu je nutne tento voucher vymenit u nas dle instrukci u akce. Platnost originalni letenky po vymene je az do 30.10.2018. Pek­ny den

Monika Baladon

Dobrý den. 20,30,nebo 60 min je čistá délka letu nebo už je v tomto čase zahrnuta i instruktaž před letem?

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, je to cisty cas letu. Prejeme fajn den.

Monika Baladon

Dobrý den. Je možné letět i o víkendu?

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, ano samozrejme letame i o vikendu. Prejeme skvely den.

Jurášková Magdalena

Dobrý den,
není nám jasná doba platnosti poukazu. Jednou máte napsané do 2.10., ale přímo pod zvolenou délkou letu máte 28.5.-2.7.
Chtěli jsme to jako dárek na konec června.
Prosím upřesněte platnost poukazu (letiště Kroměříž 30 minut).
Děkujeme za odpověď. Jurášková Magdalena

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Voucher ze slevomatu je nutne vymenit dle instukrukci u akce za originalni letenku s platnosti az do 30.10.2018 . Bezva den

Kateřina Matějíčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá samotné pilotování obdarovanou osobou. Chápu že celková délka je 20 minut ale zajímalo by mě jestli obdarovaný pilotuje alespoň 10. Děkuji Matějíčková Kateřina

Pilotak.cz - Centrum letecké zábavy

Dobry den, pilotaz je mozna po vetsinu doby dle dohody s instruktorem a to vyjma vzletu a pristani. Bezva den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru