Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krásná hned po probuzení: permanentní make-up obočí vláskováním

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Erika

Dobrý den paní Olgo, byla jsem u Vás na obocí v prosinci 2016, a byla jsem moc spokojena, ale už by byla potřeba uprava…ještě v jinem salonu, mohla bych se k Vám objednat na oživení, jak pišete, děkuji S Pozdravem Erika (byla jsem u Vás s kamarádkou a mým malým synkem)

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
Jistě že můžete přijít na oživení;)
Zavolejte mi a domluvíme se termín.
Přeji hezký zbytek dne,
Olga Z.

Petra Gruhnová

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda jde o klasické tetování strojkem ( na elektriku ) nebo tím speciálním perem s jednorázovými jehlami – microblanding? Jelikož jsem z druhého konce Prahy, na kolikátou hod. berete posledního zákazníka? Děkuji. Gruhnová

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
Jde o microblading, nebolí takzvanou “čepelkovou” metodu.
Poslední zakaznice objednávám na 18:00. Později už to nejde:)
Mějte se krásně,
Olga Z.

Eva

Dobrý den paní Olgo,
mám permanentní make-up asi 1,5 roku a potřebovala bych udělat úpravu. Mohla bych přijít na korekci i bez voucheru v ceně Kč 390,–- ? Za Vaši rychlou odpověď velmi děkuji.
 Eva

Salon Vlasy Praha a kosmetika

Dobrý den,
Za uvedenou cenu provádím doplnění (korekci) čerstvě udelaného obočí po měsíci a do půl roku po zákroku a jen pro své zakaznice.
Ve Vašem případě (1,5 roku) jde spíše o “osvěžení”. A to se považuje za nový zákrok.
Zase pro své zakaznice dělam vyjímku že nemusejí platit celou castku. V případě že jsou to obočí ode mě, oživení stojí jenom 1000,–Kč.

Mějte se krásně,
 O.Z.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru