Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zmražte své tuky: Nasávací kryolipolýza s ochrannou membránou

4,1 / 5 Studio Infigur České Budějovice  (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Gabriela Rohanová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat co znamená ta krypolíza.

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabčo, určitě máte na mysli kryolipolýza. Váš dotaz mně samotného zaujal a tak jsem se tomu věnoval docela dost času. Kryolipolýza je nechirurgické neboli neinvazivní ošetření zaměřené na redukci podkožního tuku a zmírnění projevů celulitidy. Patentovaný způsob přístrojového narušení obalu buněk podkožního tuku. Metoda vychází z poznatku, že tukové buňky jsou na chlad citlivější než buňky jiné. Cílené ochlazení podkožního tuku způsobí narušení obalu tukových buněk a tím jejich poškození, dojde ke zničení takové narušené buňky a ta je poté pomocí lymfatického systému z těla odvedena. Vlastní zákrok spočívá v kontaktu s plochou, která je pomocí Peltierových článků ochlazována až na teplotu –10°C. Kůže je přitom proti chladu chráněna membránou nebo jinou účinnou metodou. Děkuji Vám za dotaz, u kterého jsem se mohl něco nového přiučit. Mějte se krásně, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru