Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Steakové menu: kuřecí, vepřové nebo hovězí maso, omáčka či zelenina a příloha

4,4 / 5 Mlýn 62 Mníšek  (mapa) 418 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Rene Kral

Dobrý večer, mám zájem o koupi, ale je už jen jeden voucher. Potřeboval bych dva. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Rene, jediné co Vám teď mohu navrhnout, je odběr novinek od toto poskytovatele, aby Vám neutekla žádná nabídka. Hezký den Jana

Peťka

Dobrý den,
u nabídky píšete, že máte dětské hřiště. V popisu píšete, že se děti zabaví v dětském koutku. Máte tedy i vnitřní dětský koutek?
A je možné přijít (využít voucher) i bez rezervace? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Peťko, v restauraci dětský koutek skutečně naleznete. Rezervace předem je nutná, a to pouze na tel. 776 848 685. Hezký den :-)

Petra

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat di kdy budete inzerovat vouchery zde na slevomatu?Vím že je lze uplatnit do 30.3.,ale do kdy se budou dát zakoupit?Děkuji za odpověď a přeji hezký večer.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, bohužel nedokáži říct, do kdy bude tato akce trvat. Jakmile však bude zbývat 24 hodin do ukončení, tak se na stránce objeví odpočet. :) Hezký den, Tereza.

Vaníčková

Dobrý den, tento voucher jsem zakoupila v pátek 15.12.2017 tentýž den jsem uhradila. Až dnes jsem si všimla, že uhrazeno mělo být do neděle 17.12.2017. Bohužel platba byla provedena z jiné banky než byla zda uvedena. Tudíž peníze přišly pravděpodobně až dnes. Můžete mi prosím poradit jak v této situaci postupovat ? Dekuji

Mlýn 62

Dobrý večer,nemělo by to vadit.určitě vám v nejbližších hodinach či dnech příjde voucher s kódem.kdyby ne,tak kontaktujte slevomat.děkuji s pozdravem M.D.Mlýn 62

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru