Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Neztraťte své vzpomínky: převod VHS kazet či jiných druhů na DVD

4,6 / 5 MHprint.cz České Budějovice  (mapa) 262 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Veronika Feiková

dobrý den při zakoupení voucheru je možné vám záznamy přinést osobně na provozovnu ? děkuji :-)

MHprint.cz

Dobrý den ano samozřejmě je to možné jsme tu po – pá 8:00 až 16:00

JIŘÍ BERÁNEK

Dobrý den, prosím o info: přál bych si přepis z VHS na DVD
Mám tři kazety – na 1. pět ucelených filmů (79/45/25/12/­32minut) označené titulky je možné přepis na 5ks DVD nebo na jedno, kde bude menu pro výběr pomítnutí jakéhokoliv filmu z DVD
na 2. kazetě čtyři filmy ( do 240 min)
a na 3. dva filmy (78/58min)
takže tři DVD nebo 11ks Doplatím 15,– x 11
Co doporučíte ?
Stačí mi tří vorchery ? Jak doplatím kč15,– x 11ks? Na dobírku při doručení hotové zásilky?
Děkuji JIRKA

MHprint.cz

Dobrý den Vám přeji. Na jedno DVD se vejde 65 minut a rozděluje to PC. Takže jedna celá 240tka kazeta = 4 ks DVD. Každou VHS děláme tak aby šla přehrát v každém pc – doporučujeme stáhnout si VLC media player, tomu kdo nemá ten přehraje všechny koncovky filmů a DVDček. Buď si koupíte méně voucherů a zbytek co je nad rámec voucheru, tak doplatíte převodem na účet a nebo si jich koupíte víc a volné minuty Vám zbydou ty Vám nijak nepropadnou ty máte u nás schované napořád. Ale záleží na každém jakou variantu si zvolí. Při každé zakázce děláme vyúčtování takže bude informován kolik bylo minut, kolik DVD a jak to vyšlo s minutama. Platí se to převodem na účet a poté to zasíláme PPLkem. Dobírky neumí PPL na ty to neposíláme. S pozdravem J.H

Herbert Böhm

Dobrý večer, na 2 kazety video 8, každá na 90 minut mi stačí 1 voucher ? děkuji

MHprint.cz

Dobrý den Vám přeji ano. 180 minut + 4×15=240 celkem

Lenka

Dobrý den, koupila jsem si 2 vouchery na 480 min. tolik minut mám na kazetě k převodu. Chtěla bych prosím to nahrát na DVD i na externí disk. Kolik budu ještě prosím doplácet, když bych to chtěla nahrát na DVD i na ten externí disk? Děkuji moc za odpověď.

MHprint.cz

Dobrý den Vám přeji. Za nahrání na externí disk nic a za každé DVD je příplatek 15,– Kč tzn jedna plná kazeta 240tka jsou 4 DVD a pokud máte plných 480 minut záznamu, tak je to 8 DVD tzn 8×15,– Kč. S pozdravem J.H

Jarda

Dobrý den, digitalizujete i kazety Video8?
Děkuji

MHprint.cz

Dobrý den ano digitalizujeme

Regina

Dobrý den, přepisujete též MiniDV? Děkuji za odpověď

MHprint.cz

Dobrý den ano přepisujeme.

Michaela

Dobrý den, když mám více videokazet ( cca 10 ks) – mám zakoupit jeden voucher a Vy si to pak jak k Vám dorazí sečtete a pošlete mi výslednou cenu nebo mám zakoupit tolik voucheru kolik mám videokazet a mám to zaslat a na obálku napsat všechny čísla voucheru?
Je lepší takové množství dát na DVD?

MHprint.cz

Dobrý den Vám přeji. Nevím jak jsou Vaše kazety dlouhé takže těžko takto nyní odhadnu kolik minut budou mít všechny VHS dohromady. Vždy až dokončím zakázku, tak spočítám minuty a když zbydou nějaké volné, tak z toho odečítám DVDčka aby zákazník nemusel platit 15,– kč a pokud volné minuty nezbydou a je třeba doplatit, tak na email posílám vždy vyúčtování s částkou, kterou je třeba uhradit a jakmile se nám částka přípíše, tak obratem posíláme zásilku zpět zákazníkovi. Nad rámec voucheru se doplácí 1,50 kč za minutu a 15,– kč za DVD je stejné. Někdo si koupí víc voucherů a zbyde mu hodně minut, které má u nás schované a může je kdykoliv v budoucnu ještě využít. Tyto minuty nijak nepropadnou. Pokud máte 240tky kazety a jsou plné, tak je to na 5 voucherů ale zaplatíte si DVDčka a je třeba počítat, že je 240tka kazeta = 4× DVD. Tudíž já bych asi koupila 5 voucherů s tím, že zbytek si doplatíte co bude nad rámec voucherů. Částka, která vznikne jako doplatek, tak nelze uhradit koupí dalších voucherů ale pouze převodem na účet nebo hotově u nás. Pokud máte externí disk, tak si pošlete klidně i ten dáme Vám to na něj a ušetříte peníze za DVDčka. A pokud byste chtěl poslat flešku, tak 64 GB určitě ale z hlavy Vám neřeknu, zda se tam na ní vejde 10 plných videokazet to radši doporučuji externí HDD. takže záleží na Vás jak se rozhodnete. S pozdravem J.H

Jitka

Dobrý den, kolik místa na flešce (zhruba) zabere 240 minut z VHS? Jde mi o to, jak velkou flešku případně poslat. Děkuji.

MHprint.cz

Dobrý den Vám přeji. Pošlete si 32 Gb flešku vždy je lepší poslat větší než menší tam se to vejde 100%.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru