Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jízda v novém Ferrari 458 Italia nebo v Lamborghini Gallardo LP560–4 vč. paliva

4,5 / 5 SportDrive.cz (4 pobočky) Olomouc  (mapa) 342 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Markéta

Dobrý den,
minulé pondělí jsem odeslala platbu a už je to týden a stále se nic neděje, nikdo mi nepsal, ani nevolal. Poukaz nedorazil.
Můžete se mi prosím ozvat na 605 898 741.
Díky
S pozdravem
Markéta

SportDrive.cz

Dobrý den,

kvůli problémům s platbou na Slevomatu kontaktujte prosím zákaznickou podporu na „podpora@slevo­mat.cz“ nebo na telefonním čísle „222745354“.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Nikol

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda se čas jízdy počíta už od usednutí do vozu nebo až se dojede na určité místo odkud si obdarovaný teprve užije rychlou jízdu. Tím pádem mne zajímá, jestli za těch 15 minut je vůbec možné něco stihnout. A také jestli je jízda vlastně bezpečná když se odehrává v běžném provozu.

Děkuji za odpověď

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za email.

Jízda začíná od startu jízdy, při jízdě 15 minut se ujede asi 15 km. O bezpečnost se stará náš instruktor, který sedí na sedadle spolujezdce.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Lucie

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné přikoupit palivo na 30 minut jako spolujezdec nebo spolujezdec je jen na 15 minut.. Dekuji

SportDrive.cz

Dobrý den,

poukazy pro spolujezdce se prodávají pouze ve variantě 15 minut. Můžete si ovšem koupit poukaz na 30 minut jako řidič a instruktorovi říci, ať Vás veze on.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Iveta Macháčková

Dobrý den, chci koupit jako dárek,je možné aby jeli kromě řidiče v autě i další 2 osoby?

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za dotaz. Vozidla jsou dvoumístná, na jednom z míst musí vždy sedět náš instruktor.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Lucie Vráblová

Dobrý den,je možné příplatek za kameru naúčtovat ihned k obj.voucheru? Je to dárek a chceme to mít komplet :-) jak jsem pochopila,je nutno si i předem zvolit druh vozidla? Děkuji Lucie

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, vůz si volíte až při rezervaci a při nákupu si můžete připlatit za palivo. Kameru do ceny voucheru bohužel přidat nelze. Hezký den, Tereza.

Doubravová Nikola

Dobrý den,
Chci se zeptat zda když si zakoupim poukaz, a ještě nevím, zda si budu chtít připlatit za kamerový záznam, mohu popřípadě zaplatit na místě?
Předem děkuji za odpověď :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikčo, veškeré příplatky se platí až na místě. ;) Tedy pokud budete chtít kamerový záznam, vezměte si s sebou potřebnou hotovost. Hezký den Jana

Veronika Havránková

Dobrý den, kolik se doplácí za palivo na místě na 60min jízdy v obou autech?

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za dotaz.

Doplatek je 1000 Kč.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Aleš Prchal

Dobrý den, chtěl bych tento zážitek darovat jako dárek, je tedy možné zakoupit si třeba 30 minut s tím, že až obdarovaný si při rezervaci termínu vybere vozidlo kterým chce jet? Jak dát tento zážitek jako dárek? Při objednání mi pošlete poukaz natištěný na papíře k obdarovávání určený? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Prchale,

voucher je možné zakoupit pouze již k vybrané variantě. Pokud byste měl zájem zakoupit voucher na 60 minut a nejste si jistý, které auto by obdarovaný preferoval, je možné zakoupit také variantu na 60minut, kde vyzkouší obě vozidla (každé na 30 minut :)
Voucher je možné před dokončením objednávky označit jako dárek a zaslat jej Českou poštou ve formě dárkově vytištěného voucheru.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Veronika

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je jízda na okruhu a zda je možné vzít si sebou do auta spolujezdce
Díky za odpoved

SportDrive.cz

Dobrý den,

jízda je v běžném provozu. Část jízdy je vedena po dálnici, část po okresních silnicích. Jako spolujezdec jede vždy náš instruktor.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Karolína Matoušková

Od kolika let se může jet jako spolujezdec?

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za dotaz. Jízda v automobilu není věkem omezena. Pro menší děti je ovšem podmínkou splňovat výšku danou zákonem nebo si přinést autosedačku/pod­sedák.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Kochová Kristina

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat zda jde voucher uplatnit i v Karlových Varech. Podle mých známých to dřív bylo také v nabídce.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kochová, bohužel, momentálně oblast Karlovy Vary v naší nabídce není. :( Je možné, že z dřívějších voucherů byl jeden v této oblasti. V tomto období voucher lze využít v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, při otevření nabídky, se nacházejí veškeré adresy v pravém rámečku. Mějte se krásně, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru