Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

10 balíčků přírodní pleťové masky PILATEN s aktivním uhlím

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Iva

Dobrý den, kolik je poštovné při objednání? Děkuji za odpověď.

kupujsnadno.cz

Dobrý večer, poštovné a balné činí 49kč. Přejeme hezký večer

Mirka Cílková

Masky jsou skvělé, používám je už dlouho Jde jen o to zvyknout si na ten „trhací“ pocit při sundavání. Určitě mohu doporučit :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirko, děkujeme Vám za zhodnocení produktu. Jsme rádi, když máme pozitivní ohlasy z našich nabídek. I když jsem kluk, tak jsem byl donucen také vyzkoušet tuto masku :-D tím pádem z toho vzniká, že mám stejný názor jako Vy. Hezký den, David. :-)

Huguette Kazíková

Dobrý den, 11.1. jsem u vás objednala 2 balení po 10 ks, ale bohužel stále nic nedorazilo a dokonce píšete, že to mám doručeno. Na to jste přišli jak? Nic nemám. S pozdravem Kazíková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kazíková,

děkuji Vám za zprávu. Stav „doručeno zákazníkovi“ znamená, že zásilka by již měla být uložena na pobočce pošty. Po převzetí zásilky změníte stav objednávky na „Převzato zákazníkem“. Již jsem napsala prodejci, který zboží odesílá. Tyto komplikace mne velice mrzí. Jakmile dostanu odpověď, budu Vás kontaktovat na emailu.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Hana P.

Dobrý den, je maska vhodná i pro mladého člověka s akné ?

kupujsnadno.cz

Dobrý den, ano, masku lze velmi dobře využít i proti akné. Přejeme hezký večer

Marie N.

Dobrý den. Dnes jsem zkoušela masky a opravdu fungují. Nejdříve jsem pořádně napařila obličej a poté maskou vytáhla spoustu nečistot. Určitě mohu doporučit
bude možné masku koupit i po ukončení akce?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, jsme rádi, že jste spokojená! :-) po ukončení akce na našem serveru nabídka již nebude dostupná, ale můžete se obrátit na webové stránky partnera, s nímž tato akce běží na Slevomatu. Hezký den :-)

Jindřich uher

Dobrý den.
Objednaval sem si u vás, dva balíčky a ještě mě nic nepřišlo a už to je víc, jak 10dni. Prostějov

kupujsnadno.cz

Dobrý den, Nejspíš jste objednával u konkurenční firmy, která zde ještě nedávno masky prodávala. Objednávku na vaše jméno jsme hledali, ale žádnou takovou jsme nenašli. Přejeme hezky den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru