Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dvě vstupenky na výstavu Salvadora Dalí

4,6 / 5 Salvador Dalí Praha - Staré Město  (mapa) 847 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Michaela Šafrová

Dobrý den, je možné na místě dokoupit vstupenky i na souběžné výstavy A.Warhol a A.Mucha?

Salvador Dalí

Dobrý den, samozřejmě, zakoupit další vstupenky na místě nebude problém.
Ceny najdete na www.goap.cz
Děkujeme a těšíme se

Terka

Dobrý den, samotné výstavy S. Dalího jsou tam tři, tato vstupenku se vztahuje pouze na jednu z nich?

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko, výstava S. Dalího je v galerii jen jedna, zbylé dvě jsou věnovány A.Warholovi a A.Muchovi :-) hezký den

Pavla

Můžeme na výstavu s malým pejskem v tašce? S přáním příjemného dne,

Salvador Dalí

Dobrý den, malý pejsek v tašce určitě nebude problém.
Snad nepíšeme pozdě:)

Anna

Dobrý den, kdybych vstupenky koupila, za jak dlouho by přišly v el. podobě na email? A jak funguje uplatnění u vstupu? Stačí mail ukázat?

Slevomat.cz

Dobrý den, pokus zaplatíte online kartou, tak vstupenky přijdou na mail nejpozději druhý den. Při platbě převodem se čeká 2–3 pracovní dny na obdržení platby, vouchery bychom Vám tedy poslali až příští týden. Hezký den, Tereza.

Reslova

Zakoupila jsem si dvě vstupenky na výstavu a zatím mi nepřisli vstupenky v el.podobě na e-mail.Bylo by možné mi jej poslat. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, vouchery pravděpodobně spadly do složky spam, občas se nám tam zatoulají, ale pro jistotu jsem Vám je poslala znovu ;) Hezký den a ať se Vám výstava líbí

Boris Vöröš

Mate otvorené aj na vianočné svátky 25.12.2017

Slevomat.cz

Dobrý den, 25. 12. má výstava otevřeno od 12:00 do 20:00, takže si můžete vánoční svátky zpříjemnit trochou umění ;) Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru