Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2 vstupenky na prohlídku Lobkowiczkého paláce s unikátní uměleckou sbírkou

4,7 / 5 Lobkowicz Events Management Praha - Hradčany  (mapa) 693 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Milada K.

Chtěla bych darovat vstupenky jako darek,ale potřebovala bych prodloužit platnost do 30.4.2018. Je tu nějaká možnost? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Milado, voucher je potřeba využít do 1. 4. 2018. Hezký den Jana

Lobkowicz Events Management

Dobrý den, paní Milado, napište mi prosím na email housova@lobkowicz.cz a pokusíme se to nějak vymyslet. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu.

Olga

Dobry den, prosim Vas, dne 29.01.jsem zaplatila 2 vstupenky ale zadne potvrzeni jsem nedostala. Platba online, penize jsou sepsany z uctu.
Mohli byste, prosim, pomoct mi. Dekuji predem.

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo, Vaše vouchery jsem Vám zaslal na Váš email. Hezký den, David. :-)

Eva Hradecká

dobrý den, je možný vstup se psem? děkuji

Lobkowicz Events Management

Dobrý den, psi mají do našeho muzea vstup zakázán (s jedinou výjimkou, a tou jsou samozřejmě certifikovaní asistenční psi). Stejně tak je vstup psů zakázán do všech návštěvnických objektů Pražského hradu, v jehož areálu se Lobkowiczký palác nachází. Děkujeme za pochopení!

petra dvořáčková

Dobrý den, naše dvě děti by to měly případně zdarma?
Děkuji, PD

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Dvořáčková,

děti do 6 let mají v doprovodu vstup zdarma. Prohlídku paláce si však jistě užijí i odrostlejší děti ;) S dětmi je třeba stále něco podnikat a nechat se unést výlety a aktivitami, které byste jinak bez nich sami nepodnikli. Některé zážitky opravdu stojí za to. Na Váš email jsem Vám tedy nyní zaslala dárek pro Vaše děti (a samozřejmě pro Vás ;). Snad všem udělá radost :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Lobkowicz Events Management

Dobrý den, paní Dvořáčková,

děti do šesti let mají vstup zdarma, starší děti by musely platit snížené vstupné 200 Kč za osobu. Máte-li dvě děti starší šesti let, vyplatí se pro ně zakoupit druhý voucher.

Olga

Dobry den, musi oba drzitele vstupenky prijit spolu ve stejny cas? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo, voucher slouží jako dvě vstupenky, jelikož je napsáno – „2 vstupenky na prohlídku Lobkowiczkého“ paláce to znamená, že ty 2 vstupenky jsou pod kódem voucheru, který je nutný uplatnit při příchodu, to by znamenalo, že kód, který tam je, by později neplatit. Je potřeba tedy jít přijít spolu. Hezký den, David. :-)

Lobkowicz Events Management

Dobrý den,

napište nám prosím na email palace@lobkowicz.cz a pokusíme se Vám vyjít vstříc, abyste nemuseli přijít zároveň.

Helena Heřmanová

chtěla bych prosím bližší informace ..kde se prosím nachází tanto palác , musíme zaplatit pčřdem????Děkuji Heřmanová

Slevomat.cz

Dobrý den, palác se nachází poblíž Černé věže. Vstupenky je potřeba zaplatit na Slevomatu předem, jinak budete platit plnou cenu. Hezký den, Tereza.

Václav Simandl

prosím,pro děti je stejný voucher?děkuji

Lobkowicz Events Management

Dobrý den, děti do šesti let mají vstup zdarma. Vstupenka pro starší děti, studenty a seniory stojí 200 Kč za osobu, i pro ně se tedy vyplatí zakoupit voucher.

Eva Tůmová

Je prohlídka vhodná i pro kočárek?

Lobkowicz Events Management

Dobrý den, do muzea je bohužel z bezpečnostních důvodů vstup s kočárkem zakázán. Je možné ho během prohlídky ponechat u pokladny, kde bude pod dohledem pracovníků recepce.

Jana Tolčinská

nevím jestli jsou ještě v paláci koncerty, které by se dali navštívit v době prohlídky.

Jana Tolčinská

je možno v době prohlídky navštívit konzert, nebo ne,

Lobkowicz Events Management

Dobrý den, ano, koncerty vážné hudby se konají v našem barokním koncertním sále každý den mezi 13. a 14. hodinou. Vstupenku na koncert je ale nutno dokoupit samostatně na pokladně paláce.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru