Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Prahou po námořnicku: Vyhlídkové plavby s možností rautu a živé hudby

4,5 / 5 River Trip Praha - Staré Město  (mapa) 740 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Veronika Haráková-Zvěřinová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat děti od 6let platí pulku z ceny vouchru nebo z plné ceny?? Děkuji Veronika

River Trip

Dobrý den,

platí půlku z ceny voucheru přímo na můstku, před nástupem na loď. Annette RBP

Lenka

Dobrý den,
chci se zeptat. Vlastním průkaz ZTP/P. Můj doprovod si musí zakoupit také voucher? Děkuji

River Trip

Dobrý den,

ano, také. Ale bude platit jako dítě, tudíž 50% z ceny na místě uvedené na slevovém portálu. Annette RBP

Lenka Ambrozy

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když mám 2 děti, mám jim koupit 1 voucher dohromady nebo stačí zaplatit až na místě? Děkuji za odpověď.

River Trip

Dobrý den, děti platíte na místě. Vouchery jen pro dospělé. Annette RBP

Petr Kocian

Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat, zda je možné někde u lodě parkovat. Dekuji

River Trip

Dobrý den, varianta 1. v nákupním centru Palladium (placené) podzemní parkoviště – 10 minut chůze k nám. varianta 2. na parkovišti u Ministerstva obchodu a průmyslu (po-pá placené) – 3 minuty chůze k nám. varianta 3. u Nemocnice na Františku (zdarma), ale je tam věčně plno – 5 minut chůze k nám.

Annette RBP

Kateřina

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda-li bude hodinová plavba probíhat i 14.2.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, zmínka o tom, že by plavba neměla být uskutečněna není, takže věřím tomu, že v den svátku zamilovaných můžete vyplout. Hezký den, David. :-)

Zdeňka

Dobrý den, chápu dobře že pokud popluji já -dospělý tak 1×voucher 129,–Kč+dítě 10 let bude platit na místě cca 70 kč ? děkuji za upřesnění Zdeňka

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko, přesně tak :-) při nástupu za dítě zaplatíte půlku ceny. Hezký den :-)

Dominika Zabojnikova

Dobre rano,
chtela bych se zeptat jak dlouho dopredu je nutno zarezervovat platbu. Je uz pozde to zarezervovat na pristi pondeli?

Tesim se na Vasi odpoved,
S pratelskym pozdravem,
Dominika

Slevomat.cz

Dobrý den, Dominiko, v tomto případě Vás obrátím přímo na poskytovatele akce na email info@rbprague.cz nebo tel. 777 834 434. Ve všední dny volejte od 9:00 do 19:00, o víkendu od 10:00 do 15:00. Budu Vám držet palce, abyste chytla ještě místečko. Hezký den Jana

Tobias Kořínek

Dobrý den mohl bych se zeptat jestli se pluje i v zimě? Děkuji Tobias

Slevomat.cz

Dobrý den, Tobiaši, ano tento zážitek je možné uplatnit i v zimě. Hezký den Jana

Marketa

Dobry den, je mozné na palubu i s kočárkem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, s kočárkem není vůbec žádný problém. Ochotně Vám pomůžou, kdybyste potřebovala. Jen při rezervaci zmiňte, že půjdete s kočárkem. Hezký zbytek dne a krásný víkend Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru