Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Non-stop krásná: Permanentní make-up obočí či očních linek

4,2 / 5 Glamour Cosmetics Praha - Vysočany  (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Iveta Felgner

Dobrý den,dcera si nechávala dělat u Vás obočí,má to moc pěkné,někdy v půli března k vám pojede na evt.korekci,či doplnění. Ráda bych návštěvu u vás spojila s ní … chci se optat ,chci koupit u vás Voucher, udělala by jste mi obočí vláskovou metodou 3D a kolik bych doplatila…Děku­ji Iveta

Glamour Cosmetics

Dobrý den,Jsem moc ráda že jste spokojené.Moc jsi toho vážím.Chci Vás poprosit jestli by jste mi mohla zavolat na tel.605861024 abych Vám mohla říct která metoda je pro Vás vhodná a popřípadě se domluvit na následujícím postupu.S poz­dravem Eisova

eva.bulant@seznam.cz

Dobrý den, mám tetované obočí asi 2 roky, potřebovala bych je upravit. Je možné si u Vás zaplatit korekci v ceně Kč 500,–- – resp. 2×500,–-Kč ?
Za Vaši rychlou odpověď moc děkuji.
 Eva

Glamour Cosmetics

Dobrý den.Nejde zaplatit pouze korekce po dvou letech to je nové obočí

Květa Květa

Dobrý den,

na vašich stránkách uvádíte 4 druhy tetování obočí. Jaké z nich se týká této nabídky, nebo je možné si na místě vybrat z vámi nabízených 4 možností? Musí se u všech druhů tetování, které nabízíte, tetování po 4–6 týdnech zopakovat? Jak dlouho jaký druh tetování vydrží a jakým způsobem tetujete tetování obočí „klasickou metodou“? …Jde mi především o tento druh tetování – tetujete „klasickou metodou“ i tm. hnědou, či hnědou, nebo jen černou barvou?

Děkuji za odpovědi. Hezký den.
 Květa

Glamour Cosmetics

Dobrý den,metodu pro Vás vhodnou vybereme po konzultaci.U všech možností je nutná korekce a tetuji pouze hnědou barvou..dle typu kůže tm.nebo světle hnědou.

Zuzana

píšete, že třeba zopakovat po 4–6 týdnech tzn. měla bych si kopit dva vouchery? Zuzana

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, záleží na Vašich preferencích a možnostech. Pokud chcete dosáhnout intenzivnějšího výsledku, doporučuji voucher zakoupit 2× nebo se rozmyslet po Vaší první návštěvě :-) hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru