Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Na otočku do romantické Vídně: Ubytování u Schönbrunnu včetně snídaně

4,3 / 5 Linde Personalservice GmbH Vídeň - Rakousko (mapa) 933 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Remešová

Dobrý den, nabídky za 1599,– již není k dispozici, když je REZERVOVÁNO?… Případně bude třeba znovu otevřeno? Měli by jsme veliký zájem. Předem velice děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, nabídku za 1599 Kč vidím stále aktivní :) Pěkný den

Nikola Horvátová

Dobrý den, mate volný termin od 13.7.-15.7.18 pro dve osoby na jednu noc? Dekuji za info…dopravu si zajišťujeme sami?

Martina Jurakova

Dobry den je volno v hotelu dve noci ode dneska?? Dekuji s Pozdravem Jurakova

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, rezervaci doporučujeme minimálně 14 dní před plánovaným příjezdem. Na recepci mluví anglicky a německy. Pokud máte s rezervací potíže, rádi Vám pomůžeme, zašlete nám název hotelu s preferovaným termínem na podpora@slevomat.cz. Pěkný den

Šárka

Dobrý den, za dítě které má teprve jeden rok, by se také platila plná častka € ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, za dítě do 18 let se platí 25 €/noc bez snídaně. Pěkný den

Lucie Moutelíková

Dobrý den je volný termín pro dva od 22.6 do 24.6 ?

Tomaš

Dobrý den je možné pro 4osoby,volne na stejném hotelu.objednavku už mám hotovou jen potřebuju vědět zda od 8.6 na dvě noci pro 4 se tam někde vlezem,může být i pozdější termín ale od 8.6, díky za odpověď Tomáš

Martina

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, zda-li má voucher po zakoupení nějak omezenou platnost (např. měsíc,…), nebo platí až do konce této akce, tedy 12.12.2018?
Moc děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, voucher má platnost do 12. 12. 2018 :) Pěkný den

Lenka F.

Dobrý den,
chci se zeptat jestli se do hotelu musí každý dopravit sám nebo jestli je možnost nějaké dopravy.

 Děkuji

Slevomat.cz

Hezký den, Lenko. Jedná se o nabídku ubytování, u které hotel svozy nepořádá. Doprava tak záleží čistě na Vás. :) Janča

Gabriela Najmanová

Dobrý den, dají se dokoupit večeře pro 2dospělé a 2 děti a kolik by případně byla cena.
 děkuji

Lucie Horáčková

Dobrý den,

dítě je za doplatek 25 euro bez snídaně? Kolik by stál příplatek za snídani pro dítě?
Děkuji.

Zuz Nováková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda jsem to pochopila správně… Když si zde koupím tento voucher, tak v hotelu, pak platím už jen místní poplatek?
Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano budete platit pouze místní poplatek na místě :) Co je v ceně voucheru je uvedeno u nabídky :) Pěkný den

Milan

Dobrý den, je volný termín 2.7. až 5.7.2018 ? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Milane, na recepci mluví anglicky a německy. Pokud potřebujete pomoct se zjištěním volných kapacit, zašlete nám název hotelu s preferovaným termínem na podpora@slevomat.cz. Pěkný den

Klára Hudíková

Dobrý den, v nabídce je napsáno že voucher je platný do 31.9. jedná se o dobu do kdy platí voucher, nebo do kdy je potřeba zarezervovat pokoj? Děkuji za odpověď :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, voucher můžete využít k ubytování do 30.9.2018. Pozdější termín není možný. Pěkný den, Tibor

Anna kaniokova

Dobrý den, zajímalo by mě když si zakoupim pobyt pro 2 osoby, to jsem já a dcera 14let, tak je cena jaká? Děkuju za odpověď a přeji hezký zbytek dne s pozdravem Anna kaniokova

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, cena je stejná jako pro 2 dospělé osoby. Stačí si vybrat jen požadovanou délku pobytu :) Pěkný den, Tibor

Marketa Belanska

Dobry den, byly by to mozne objednat na 19.4– 22.4?
Moc dekuji :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, jak je uvedeno u nabídky v upozornění tak v dubnu a květnu jsou na hotelu již kompletně vyprodané kapacity ze soboty na neděli. Pěkný den, Tibor

Andrea

Dobrý den, ještě bych se chtěla zeptat, zdali se platí příplatek za úklid, jako to bývá na většině hotelů?

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, na místě se platí pouze místní poplatek 1,10 €/noc. Přeji krásný den :-)

Rostislav Poláček

Dobrý den,

prosím máte volný pokoj pro 2 osoby v termínu 29. až 31.3.?

Děkuji.

R. Poláček

Monika

Dobrý den, prosím ověřit termín 1.4. – 2.4. 2018, 1 pokoj – 2 osoby. Děkuji

Tatiana

Dobrý den, prosím ověřit termín 21.5.2018 1 pokoj – 2 osoby s příplatkem pro 1 dospělou osobu za 27€, a 1 pokoj –2 osoby s priplatkem pro dítě za 25€. Dekuji , Tatiana

Andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li by nebyl problém, když nám s přítelem není 18 let?
Nemusí být doprovod dospělé osoby?
Chtěli bychom jet v červenci, mně je 16 a přítelovi by bylo v době pobytu za 4 dny 18 let.
Děkuji moc

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, to není překážka, postačí občanky :) krásný den

Krystof Kubes

Dobry den, lze pristylku zahrnout do ceny voucheru, ktery zde koupim nebo se plati az primo hotelu? Chci zaplatit pres benefit plus.

Slevomat.cz

Dobrý den, za přistýlku se platí přímo hotelu. :) Hezký den, Tereza.

Aneta Hejná

Dobry den, chci se zeptat, zda lze voucher bezne uplatnit o vikendech. Zda terminy nejsou omezeny jen na dny v tydnu?
Predem dekuji

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den, Aneto,

ano, hotel přijímá vouchery i o víkendu bez omezení.

Liudmila

Dobry den. Chlela bych se zeptat na dopravu? Vase dobrava, nebo se mame zaridit samo? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Liudmilo, doprava je v tomto případě vlastní. Hezký den Jana

michaela salasova

Dobrý den,
chtěla bych koupit pobyt na termín 14. – 16.2. což je za chvilinku…je to možné? jinak je pro mě pobyt bezpředmětný.dě­kuji MS

Slevomat.cz

Dobrý den, doporučujeme rezervaci minimálně 14 dní před plánovaným příjezdem. Pokud chcete rezervaci na pobyt za 2 dny, tak bych Vám doporučila do hotelu přímo zavolat: +43 17866200. Hezký den, Tereza.

Renata Špinlerová

Dobrý den, měla bych zájem o objednání pobytu:
Zatím jsem voucher nekupovala, protože bych nejprve chtěla zjistit, zda mají na zámku volný termín 30.3. – 1.4. 2018. A zda mi pobyt mohou dát na fakturu (z důvodu objednávání přes zaměstnavatele – čerpání FKSP). A pokud ano, jakým způsobem mám voucher objednat?

Děkuji.

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

pro ověření termínu zkontaktujte přímo hotel, čí zákaznickou podporu Slevomatu. Pokud chcete čerpat z fondů FKSP, zašlete požadavek na zákaznickou podporu Slevomat. Ve spolurpáci Vám vystavíme proforma fakturu.

Veronika Šáfrová

Dobrý den. Můžete mi prosím poradit jak se dostaneme z vlakového nádraží ve Vídni, kam přijedeme vlakem z Prahy, k hotelu HB1– Linzer Strasse 6–8? Děkuji Šáfrová

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, z Vienna Central Station se do hotelu můžete dostat více způsoby. První varianta je z Wien Hauptbahnhof na Westbahnhof tramvají 18, poté z Westbahnhof S+U na Linzer Straße, Johnstraße tramvají 52. Druhá varianta je z Hauptbahnhof na Stephansplatz U1 a ze Stephansplatz na Johnstraße U3, odkud dojdete pěšky. Tak snad Vám to pomohlo. :-) Krásný den, Míša

David Denk

omlouvám se ještě jednou… Dobrý den. Měli bychom zájem 3 manželské páry v květnu. Jaké termíny jsou ještě volné? Než zakoupíte voucher. Preferovali bychom dvě noci. Je možnost ze čtvrtka na pátek a z pátka na sobotu? 17–18.5. či 24–25.5.? Děkuji Denk

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

pro ověření termínu kontaktujte přímo hotel. V případě že nemluvíte německy nebo anglicky můžete využít pomoci zákaznické podpory Slevomatu.

David Denk

Dobrý den. Měli bychom zájem 3 manželské páry v květnu. Jaké termíny jsou ještě. Preferoval gychom

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

pro ověření termínu kontaktujte přímo hotel. V případě že nemluvíte německy nebo anglicky můžete využít pomoci zákaznické podpory Slevomatu.

Dashka Tatarova

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jak to je když máme 5ti měsíční miminko taky se za nej doplácí?

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

Ano, i za tak mále dítě by se mělo doplácet 25 € / noc. Doporučujeme však osobní domluvu přímo s hotelem, zda budou benevoletní.

Patrik Votava

Dobrý den, dá se objednat i doprava?

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

bohužel dopravu nezprostředko­váváme, ale společnost RegioJet zprostředkovává dopravu do Vídně za velice příjemné ceny. Z končené stanice autobusu U2 Stadion je to půl hodiny metrem přímo k hotelu s jedním přestupem.

Lenka D.

Dobrý den, dnes jsem do hotelu psala, jestli mají volný termín 14 – 15/4, napsali mi toto:
We don´t accept vouchers on this date. Our voucher contingent is sold out.
Znamená to tedy, že již vouchery na žádné datum neakceptují, nebo jen na termín 14 – 15/4?
Děkuji za informaci
Lenka D.

Lenka D.

Dobrý den,
již mi to vysvětlili z hotelu, že už víkendové pobyty v dubnu a květnu nemají (so+ne), mají jen termíny (pá+so)
Děkuji,
 LD

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, jsem ráda, že se vše bez problémů vyřešilo :) Přeji Vám, ať si pobyt užijete.
S pozdravem, Klára :)

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den, Lenko,

s hotelem vždy domlouváme určitou kapacitou, kterou nám vyčlení. Je tedy možné, že hotel již má určitá období v rámci domluvené kapacity vyprodané.

Děkujeme za upozornění a zkusíme v brzké době s hotelem navýšit kontingent pokojů, které máme.

Dagmar

Dobrý den, u hodnocení píšete, že vzhledem ke špatnému stavu pokojů jste již spolupráci s hotelem ukončili. Má tedy smysl objednávku ještě kupovat ? Děkuji.

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,
Jednalo se o jiný hotel (Mariahilf), hotel HB1 máme osobně vyzkoušený a můžeme doporučit.

Gina

Dobrý den, dostali jsme voucher na jednu noc a rádi bychom si dokoupili ještě jednu noc. Je tedy možné sloučení s tím, že bychom doplatili cenu do 2999 Kč?

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

to bohužel nejde, ale můžete zakoupit ještě jeden voucher na jednu noc a na hotelu předložit oba. Kombinování voucherů zde není problém.

Jiří Bartoš

Dobrý den, za půlroční dítě chcete taky 25E za noc?

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

standardně ano, ale zkuste se optat přímo na recepci hotelu. Třeba Vám vyjdou vstříc.

Mel

Dobrý den, nešlo by navýšit počet voucherů ve variantě na 3 dny (2 noci). Děkuji

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

pracujeme na tom.

Ema

Dobrý den, není možný s sebou malý vychovaný tichý pejsek (v tašce)?
 Děkuji

Linde Personalservice GmbH

Debrý den, Emo,

bohužel, hotel nedovoluje žádné domácí mazlíčky.

Lenka

Dobrý den, chtěli bychom jet celá rodina 2 dospělí a dvě děti (8a11 let). Jak se dá vyřešit ubytování? Jsou rodinné pokoje a jaká je cena, nebo by to bylo formou dvou přistýlek a doplatkem 25€ za dítě nebo bychom museli vzít dva pokoje? Děkuji za odpověď. Lenka

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

maximální počet přistýlek jsou dvě, tedy na pokoj se vejdejte všichni. Doplatek za přistýlku včetně snídaně je 25 € / osoba / noc.

Barbora Janíčková

Dobry vecer. Prosim Vas, da sa tento pobyt vyuzit aj v obdobi Velka Noc? 31.3.-2.4.2018. 2 izby 2 dospelí + 1dieťa (2 roky a 2.dospelí + 1 dieťa 10 rokov? dakujem za odpoved

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

Ano, platnost máme i v tomto období. Avšak uřčitě bude o tento termín velký zájem ze strany českých klientů. Doporučujeme si ověřit dostupnost termínu přímo na hotelu.

Jitka Dernerová

Dobrý den, bylo by možné v den nástupu zaparkovat auto v hotelu už v dopoledních hodinách a ubytovat se až po 15 hod.
děkuji za odpověď Jitka Dernerová

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

pokud bude místo na parkovišti, tak ano. Doporučujeme to oznámit při rezervaci.

Jaroslava Knápková

Dlouhodobě žiji sama a chtěla bych vědět, kolik by stál takový zájezd pro 1 osobu na 5 dní. Jsem seniorka, mám 70 roků, bez zdravotních potíží.

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

Nejprve bych Vás rád upozornil, že se jedná o pobyt, nikoliv zájezd. Balíčky, které nabízí Slevomat, jsou stavěné pro dvě osoby, ale není problém je využít pouze jednou osobou, avšak cena zůstává stejná (je za dvoulůžkový pokoj). Pobyt na 5 dní / 4 noci stojí 5999 Kč.

Přemysl Michl

Dobrý den pane Davide, je parkování ve dvoře hotelu zdarma? Zdraví Michlovi

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Přemysle, parkování je za poplatek 17 €/noc. Hezký den, Tereza

Milada Hofmanová

Pokud bych měl zájem o 3 místa ke možná přistýlka. Děkuji Milada

Slevomat.cz

Dobrý den, příplatek za další dospělou osobu je27 €/noc včetně snídaně. Hezký den, Tereza.

Pavel

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je na pokoji lednice a zda je možnost bezplatného parkování auta na dvoře (píše se zpoplatněné v garáži) a jestli bude v případě rezervace nárokové (tj. jestli se nám nemůže stát, že pak parkování nebude možné). Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Pavle, nyní jsem projížděl Rakouské stránky, které odkazují na tento hotel, přímo a v neviděl jsem na pokoji žádnou možnost malé ledničky. Pokud máte zájem parkovat přímo v objektu tak cena se pohybuje 17 €/noc. S pozdravem, David.

Ji

Dobrý den, ráda bych věděla, zda ve Vídni mají jednodenní jízdenku na městskou dopravu a pokud ano, kolik stojí pro seniory nad 65 let a nad 75let. děkuji Ji

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

24 hodinová jízdenka ve Vídni stojí 8 €. Bohužel, jediné informace, které jsme našli k seniorskému jízdnému je, že slevu poskytují.

Tereza

Dobry den, prosim o info zda mate volno v obdobi 30.-2.4.a to 1×pokoj (2dospeli plus 1× 6tilete dite), dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko, Vámi požadovaný termín + Vaše požadavky si můžete domluvit přímo s daným objektem na tel.: +43 17866200 nebo na emailu wien@hb1.at. Na recepci mluví anglicky a německy. Pokud máte s rezervací potíže, rádi Vám pomůžeme, zašlete nám název hotelu s preferovaným termínem na podpora@slevomat.cz. S pozdravem, David.

Hana Krumpholcová

Dobrý den, chci si zaplatit pobyt ve Vídni ve dnech 31.5. – 3.6.2018, tedy na tři noci pro dva páry. V hotelu jsem se již dozvěděla, že v tomto termínu mají zatím volno. Když zaplatím, je možno hned zarezervovat a potvrdit platnost tohoto termínu.
Děkuji za odpověď

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

doporučujeme si od hotelu před zakoupením voucheru vyžádat potvrzení emailem, že mají volné termíny. Na tento email poté pouze odpovíte s číslem Vašich voucherů a oni Vám závazně potvrdí rezervaci.
Linde Personalservi­ce GmbH

Michal

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda-li je nějak omezen den nástupu (např. na PÁ) ..nebo je to jedno, který den bychom mohli přijet? Nám by totiž vyhovoval příjezd v neděli…

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

den příjezdu není nijak limitován. Ale doporučujeme si přímo v hotelu ověřit dostupnost Vámi požadovaného termínu před zakoupením voucheru.

Linde Personalservi­ce GmbH

Petr Hammerle

dobrý den – jak je to s cenou parkování (na jednu noc) za 3 motorky v termínu 10.5.2018 ? Děkuji

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den, Petře,

parkování pro motocykly je v hotelu HB1 zdarma.
Linde Personalservi­ce GmbH

Teplá Yvonns

Dobry den, mela bych zajem o termin zacatkem kvetna. Muzete mi pomoci s rezervaci. Dekuji Tepla Yvonna

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Teplá, rádi Vám pomůžeme stačí když nám pošlete e-mail na adresu: podpora@slevomat.cz, ve kterém bude název hotelu a preferovaný termín. Hezký zbytek dne Janča

Eva

Dobrý den, pokud si zakoupím voucher na 5 nocí – musím je uplatnit během jednoho pobytu, nebo je mohu rozdělit na 2 pobyty? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, pokud si koupíte voucher na 5 nocí, musíte ho využít najednou. Hezký zbytek roku Janča

Martina

Dobry den, i dite, ktere ma 2 roky bude platit 25e?

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den, Martino,

ano, i za tak malé dítě je nutné zaplatit 25 € / noc.

Linde Personalservi­ce GmbH

Ema

Dobrý den, není možné platnost voucheru prodloužit o měsíc, tj. do 30.10.2018? Děkuji.

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den, Emo,

omlouvám se za pozdní odpověď, ale tuto informaci jsme museli ověřit v hotelu. Ano, je to možné, zakupte si voucher a napište nám v anglickém nebo němezkém jazyce na linde.deals@gmail.com. My Vám potvrdíme prodloužení platnosti, které předložíte na recepci hotelu.

V případě, že neovládáte jazyk, můžete požádat zákaznickou podporu Slevomatu o pomoc na emailu: pomoc@slevomat.cz

Linde Personalservi­ce GmbH

Pavla

Dobrý den,
je možné využít zvýhodněnou nabídku pro 1 osobu na dva dny? Ráda bych zakoupila voucher rodičům pro 2 osoby a jela s nimi.
Děkuji.

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den, Pavlo,

můžete využít přistýlky s rodiči na pokoji za 27 € / noc (obsahuje i snídani). Využití pokoje jednou osobou je také možné.

Linde Personalservi­ce GmbH

Alena

Dobrý den,
jaká dostupnost je z vlakového nádraží. Děkuji. Alena

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Aleno, přímo od vlakového nádraží Vám jede ze stanice Westbahnhof č. 52/60 do stanice Penziger Straße. Hezky den, David.

Libuše Tereza Vyhnálková

Dobrý den,
chtěla bych vědět, zda má hotel výtah. Děkuji.
S přáním příjemného dne,
Libuše Tereza.

Linde Personalservice GmbH

Dear Customer,

Our hotel has a lift!

Best regards,

Linde Personalservi­ce GmbH

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru