Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lívance s ovocem, karamelem, zmrzlinou či slaninou nebo pro dva i s kávou

4,7 / 5 Office Café Ostrava Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 121 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jindřiška Kaminská

Dobrý den,
lze použít na tento voucher slevu kreditů 20 Kč?
Děkuji Kaminská

Office Café Ostrava

Dobrý den, na tento voucher již nelze uplatnit žádné další slevy.
S pozdravem Office Café

Tereza Komenderová

Dobrý den,nabízíte pouze lívance s horkým lesním ovocem? My bychom rádi s čerstvým lesním ovocem,jak je na obrázku..maliny a borůvky.Jde i tato varianta nebo nyní už ne? Díky za info

Office Café Ostrava

Dobrý den, nabízíme i čerstvé ovoce, od jablek po kaki, maliny i borůvky…s poz­dravem Office Café

Silvie Křanová

Dobrý den, opravdu je možnost si zde přivést domácího mazlíčka? A pokud možno není tato výhoda jen na onu zahrádku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Silvie, ano opravdu můžete :-) nemusíte se bát přijít i se svým čtyřnohým mazlíčkem :-) hezký den

Jana

Dobrý den, lze místo kávy si dát například čaj? Předem děkuji za odpověď.

Office Café Ostrava

Dobrý den, určitě lze, není to žádný problém. S pozdravem Office Café

Rosta Hořínek

Zdravím.Koupil jsem to pro rodiče jako dárek.Rodiče hledali tenhle podnik a prý je zavřený.Co je na tom pravda?

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Hořínku, volala jsem do podniku a je normálně otevřený. Dnes jsem mají otevírací dobu do 13: 00. Přesná adresa podniku je: Škroupova 4, Ostrava. Hezkou neděli přeje Janča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru