Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Šestiměsíční online kurz angličtiny + 1 přístup pro druhou osobu zdarma

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Marie Šťastná

dobrý den
už jednou jsem si tento kurz koupila, ale nepodařilo se mi rozchodit připojení na Skype – a kurz mě tím pádem nepustil ani v jiných cvičeních do další lekce…
co v takovém případě dělat? měla bych zájem, ale nevím, jak vyřešit případné technické problémy… děkuji za opověď Marie

Speaking Friends

Dobrý den, konverzace přes Skype jsou dobrovolné a nijak neomezují postup kurzem. Pokud Vám program Skype nefunguje, musíte se obrátit na Microsoft, který tento program nabízí. Náš kurz Speaking Friends není tedy na programu Skype nijak závislý. Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte nás prosím na našem emailu support@speakingfriends.com

Irena

Dobrý den, proč můžu používat výuku pouze 6 měsíců?? Máte všechny podobné nabídky takto časově omezené?? Musela bych dokupovat stále další a další kurzy a výuky? A vracet se po 6-ti měsících k tomuto kurzu také nelze?? Děkuji Irena

Speaking Friends

Dobrý den, paní Ireno. Ano, naše nabídky jsou na 6 měsíců přístupu do kurzu cizích jazyků. Po těchto šesti měsících se přístup do kurzu uzavře. Pak si budete moci zakoupit další přístup, samozřejmě jenom v případě zájmu :-)

Martin

Dobrý den, lze zaplatit kartou Benefit plus?

Speaking Friends

Dobrý den, pane Martine. Ano, tady naleznete návod:
 https://www.slevomat.cz/benefit-plus

Alena

Dobrý den.
Můžete mi říct, proč by si měl někdo kupovat váš kurz, ve kterém je už jen ve zkušební verzi chyb jako máku a nebo to z nějakého důvodu spíš „nefunguje“.....?

Speaking Friends

Dobrý den, paní Aleno. Nevím přesně, jakou chybu máte na mysli, ale vzhledem k tomu, že kurz neustále vylepšujeme a rozšiřujeme, rádi se na Vaši připomínku podíváme. Stačí nám napsat podrobnosti na email support@speakingfriends.com a rádi to dáme do pořádku (pokud tam něco skutečně je chybně). Tisíce spokojených studentů jsou zárukou, že kurz funguje. Každopádně, naše metoda není pro všechny – každý má jiný pohled na věc. Pokud Vám tedy nevyhovuje, bude lepší, pokud si najdete nějaký jiný. Hodně štěstí s učením :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru