Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Navštivte bar Marcela Ihnačáka v atomovém krytu: 3chodové menu pro dva

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
10 - Z Bunker Brno  (mapa) 287 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jana Mrazíková

Dobry den.Chtěla bych se zeptat,zda je menu bezlepkove.

Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z

Záleží na polévce. Ta je každý den i tyden jiná. Více najdete na jídelním lístku.

Andrea

Dobrý den, ve středu 24.1. jsem si zakoupila voucher, který jsem obratem zaplatila kartou. Doteď mi žádný poukaz nepřišel a peníze byly z mého účtu odečteny. Toto jednání se mi vůbec nelibí a začínám pochybovat a solidnosti tohoto serveru. Chci ze zeptat zda mi bude voucher doručen nebo se mám obrátit na zprávce tohoto srveru.

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo,

chyba bude zřejmě v nastavení Vašeho emailu. Často se stává, že vouchery skončí ve spamové schránce emailu našich zákazníků, prosím tedy o kontrolu schránky. Platba k nám dorazila již 22.1., kdy byl obratem voucher systémem automaticky zaslán na Váš email. Pro jistotu voucher zasílám znovu. Snad již bude vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru