Nabídku Řízek s bramborovým salátem od Marcela Ihnačáka mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Retro bar v atomovém krytu 10-Z: řízek a bramborový salát od Marcela Ihnačáka

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
10 - Z Bunker Brno  (mapa) 173 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Tom Kuběna

;-(

Slevomat.cz

Dobrý den, Tome, můžu se zeptat co se stalo? Že jste smutný?

Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z

Byla to chyba (preklep) v lístku, která je už opravena. Řízek v dané ceně a gramazi můžete koupit jen v rámci akce. Račte si to přijít zkontrolovat.

Romcl

Proč je v cenové kalkulaci uvedena cena 149 kč,když na oficiálním jídelním lístku v restauraci je cena 119 kč za kterou se řízek prodává i na Slevomatu,nejde tudíž o žádnou slevu,ale o šméčko na zákazníky!

Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z

Jedná se o jiné gramáže i jiný recept. Prosíme, neutocte na nas, dokud si neoverite fakta :-)

Roman Nesrsta

Takže ještě jednou,na vašem jídelním lístku 150q Smažený vepřový řízek s bramborovým salátem 119,–,nabídka na Slevomatu 1× smažený vepřový řízek (150 g) s bramborovým salátem původní cena 149,–(119,–),kde je tedy ta jiná gramáž???Ani ve vašem jídelním lístku nefiguruje žádný řízek v ceně 149,–,tak mi netvrďte,že na vás útočím,pouze mě zajímá jak se věc má,na to mám snad jako zákazník právo,když vidím dvě na chlup stejná jídla pokaždé s jinou cenou.Nebo vy snad vidíte nějaký rozdíl,ať už v gramáži,nebo náz­vu?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru