Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poznejte svůj původ: Genealogický DNA test rodových linií

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Jana

Dobrý den, jak dlouho trvá doručení balíčku prosím?

Genomia

Dobrý den, balíček posíláme nejpozději následující pracovní den po přijetí objednávky. Zásilky odesíláme doporučeně. Česká pošta má na doručení doporučené zásilky 2–5 pracovních dnů. Vaše Genomia

Hana

U osob židovského původu rozlišujete i příslušnost (popřípadě procento) k aškenázské nebo sefardské větvi?

Genomia

Dobrý den, u mateřských linií jsou definovány haplotypy typické pro aškenázskou a sefardskou populaci. Vyjde-li u testovaného člověka tento modální haplotyp, zařadíme ho ke konkrétní větvi. Pokud osoba tento typický modální haplotyp nenese, nejsme o jejím židovském původu schopni udělat žádný závěr. Vaše Genomia

Rostislav Němec

Dobrý den. Můžete mi Prosím nějak jednoduše (Laicky) vysvětlit co je toto vlastně za test? Koukal jsem na vaše stránky a vůbec tomu nerozumím asi. Z toho testu se dozvím svůj kompletní rodokmen nebo jen své předky jestli jsem například Říman či Švéd nebo jen z jakého druhu pračlověka jsem a kudy ty pralidi chodili? Moc vám děkuji za odpověď.

Genomia

Dobrý den, etnické složení své osoby testem nezjistíte. Zjistíte svou mateřskou a otcovskou linii. Z historie jsou pak známé cesty putování našich předků v dobách pravěku a starověku. Jestli Vás zajímá genetická genealogie, doporučuji Vám začít knihou Kdo jsme a odkud pocházíme?; Karel Machala, 2016 – je to velmi zajímavé a čtivé. Pak si můžete rozmyslet, jestli chcete absolvovat i genetický test. Vaše Genomia

Vlasta

Dobrý den,
„Test mateřské a otcovské linie vám nepodá informace o vašem etnickém původu.“ máte test, který tuto informaci podá? Nějak mě nezajímá, kam moji předci vandrovali, chtěla bych jen vědět, jaký mám etnický původ..

Genomia

Test určující etnické složení člověka v nabídce nemáme.

Táňa kutálková

Dobrý den.
Zjistím podle výsledků, z jaké oblasti Evropy (příp. jiné) moji předkové pocházeli?Jsem se sestrou velmi rozdílné – ona tíhne k Rusku a ke Slovanům, já spíše k Německu, Švédsku, Irsku. Projevilo se to i schopností učit se cizí jazyky: já germánské, sestra ruštinu.
Děkuji předem za odpověď.
Táňa Kutálková

Genomia

Mateřské linie se u sester shodují. Genealogický test Vám přibližně řekne, z jaké historické populace pocházíte. Ale domnívám se, že odlišnost mezi Vámi a sestrou Vám to neobjasní. Vaše Genomia

Věra Budilová

Dobrý den, do kdy platí tento slevový kupón ?
Děkuji za odpvěď.

Dovoluji si Vám všem ppřát požehnané svátky Věra Budilová

Genomia

Dobrý den, voucher lze uplatnit (tj. objednat u nás test s voucherem) od 12.12. 2017 do 30.3.2018. Pěkný den. Vaše Genomia

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru