Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Otevřený voucher do krásné restaurace se středomořskou kuchyní

4,7 / 5 Giardino enoteca con cucina Praha - Vinohrady  (mapa) 114 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Věrka

Dobrý den, velmi mě zaráží , že se není možné podívat na negativní zkušenosti s podnikem. Proč?
Odradilo mě to od nákupu…

Giardino enoteca con cucina

Dobry den, nás těší kladné hodnocení hostů, vypadá to, že jsou spokojeni. To je důvod, proč byste nás mohla také navštívit, nemyslíte? Přijd´te se přesvědčit sama, rádi se o Vás dobře postaráme!! ;-)

Věrka

Můžete mi, prosím, odpovědět na otázku, kterou jste mi nezodpověděli?
Proč není možné se podívat na negativní reakce v hodnocení?
Děkuji.

lenka Richterová

Dobrý den, dá se u restaurace parkovat? Děkuji l.r.

Slevomat.cz

Dobrý dne, Lenko, parkování je přímo naproti restauraci, ale je placené. Pokud byste si rezervovala místa po 6 hodině, tak již bude zadarmo a pokud byste přijela o víkendu, tak je zcela zdarma. Hezký den Jana

Jana Blažková

Dobrý den, když si zakoupím voucher v hodnotě 1000,–, můžeme ho uplatnit dohromady jako 3členná rodina?

Giardino enoteca con cucina

Dobrý den, ano můžete. Budeme se těšit na Vaší návštěvu :-)

Tomas

Hezky den, nabizi restaurace i bezlepkove testoviny?

Giardino enoteca con cucina

Dobry den, ano, mame k dispozici bezlepkové penne :-)

Miloslava Konvalinková

Dobrý den je možné nabídku za 349 uplatnit pro 2 osoby? Děkuji

Giardino enoteca con cucina

Dobry den, ano hodnotu voucheru můžete samozřejmě uplatnit i pro dvě osoby. Hezky den, Ariana

Vladˇka Horváthová

Dobrý den. Je možné voucher použít na obědové menu? Děkuji. Vlaďka

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlaďko, přímo u nabídky žádné omezení na obědové menu. Takže by mělo v pořádku platit, že hodnotou voucheru můžete platit i za obědové menu – pokud nějaké bude k dostání. Kompletně bych si ověřil však informaci v okamžik, kdy budete vytvářet rezervaci. Hezký den, Tomáš.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru