Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Troje dámské zeštíhlující termo legíny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Učíková

Taky jsem dostala mini…a to jsem objednala XXl – XXXl. Krátké, malé a nepoužitelné..... Nikde není velikost, žádný dodací list, nic.....pošlete nové, nebo peníze????

Skvelykup.cz

Dobrý den, bud pište na náš email kanavyy@gmail.com a nebo vždy uvádějte číslo kuponu já takto vůbec nemohu dohledat kdo mi vůbec píše. Jinak se vše vyřeší k vaší spokojenosti. Ivana

Hana Učíková

Dnes jsem poslala mail, s číslem voucheru a kódem zboží......
Zítra balík na své náklady vracím......jsem zvědavá na reakci.

Irena Mostýnová

Dobrý den, číslo kuponu neuvádím, nemohu ho najít!!!! Mám jen kód objednávky:7057859828 kód zboží:3197370,V b­alíčku nebyly žádné dokumenty přiloženy(např. faktura ,dodací list apod.),kde bych číslo kuponu snad mohla najít?Paní Rokosová, děkuji za dosavadní spolupráci. S pozdravem PaedDr. Irena Mostýnová,Na Bazalce 405,33144 Kožlany, mob.: 728324274

Skvelykup.cz

Dobrý den, už Vás kontaktuji na email. Rokosová

Vanda P.

Dobrý den, je možné nosit k legínám krátké triko nebo svetr nebo musím mít vždy něco „pod zadek“ ? Děkuji za odpověď. S pozdravem Vanda P.

Skvelykup.cz

Dobrý den, ano můžete nosit krátké tričko. Ivana

Irena Mostýnová PaedDr.

Chválím rychlost dodání a děkuji. Bohužel na legínách není označení velikosti!.Po­žadovala jsem větší velikost( XXL-XXXL),ale v sedu chybí nějaké cm., takže kalhoty nemohu pohodlně natáhnout a nosit.Neposlali jste mi omylem menší velikost? Nebo bylo by možné zaslat mi několik kousků materiálu, abych mohla legíny vzadu nastavit a tudíž spravit? Mám starší dvoje a moc mi vyhovují.Děkuji za odpověď,S pozdravem Irena Mostýnová

Skvelykup.cz

Dobrý den, napište nám číslo kuponu. Děkuji Rokosová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru