Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lyžování v Dolomitech: hotel Orsa Maggiore, polopenze, 3denní skipas, doprava

4,2 / 5 CK České kormidlo Alpy - Itálie (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
eva p.

Dobrý den, je možné rezervovat pokoj pro 1 osobu a jaký by byl případně příplatek? Děkuji předem za odpověď. Eva P.

CK České kormidlo

Dobrý den, v tomto hotelu nemáme k dispozici jednolůžkové pokoje. Jedinou variantou by bylo ubytování jedné osoby ve dvoulůžkovém pokoji, ale cena by byla stejná jako pro 2 osoby.

Dáša Slováková

U nabídky máte fotky se saunou a popiskem: „V hotelu je i relaxační místnost a sauna.“ Mám to tedy chápat, že ne všechny fotky u nabídky se k ní opravdu vztahují?

CK České kormidlo

Dobrý den, prodejní nabídku na Slevomatu tvoří tým zaměstnanců Slevomatu včetně textu, popisků a fotek. Cestovní kancelář pouze předává podklady a my v textu nic o sauně nemáme. Každopádně jsem Vám zjistila, že sauna v hotelu opravdu je, ale je malinká, max pro 4 osoby a je na objednávku. Využívat ji můžete za poplatek 10,00 EUR na 50 minut na 1 osobu.

Dáša

Dobrý den, v sauna v hotelu je v ceně a nebo za příplatek? Děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, je mi líto, ale žádnou informaci o sauně jsem v nabídce na Hotel Orsa Maggiore nenašla. Můžete mi prosím napsat, kde jste ji viděl? Děkuji.

Martin Chlup

Dobrý den, je možné objednat i bezlepkovou stravu?

CK České kormidlo

Dobrý den, ověřovala jsem informaci u našeho italského partnera a ano, v Hotelu Orsa Maggiore je možné objednat bezlepkovou stravu. Při rezervaci zájezdu v CK toto prosím oznamte. Děkuji.

Jana

Dobrý den, je prosím možné domluvit vegetariánskou stravu?
Děkuji. Jana

CK České kormidlo

Dobrý den, ano, vegetariánskou stravu v hotelu lze zařídit, ale musíte tento požadavek nahlásit CK při rezervaci zájezdu, abychom mohli stravu objednat. Děkujeme za pochopení.

Renata Vosyková

Dobrý den,kdyby jelo s námi devítilete dítě ,jaká by byla cena za něj? Děkuji za odpověď. R.V.

CK České kormidlo

Dobrý den, u lyžařských balíčků s dopravou, ubytováním, polopenzí a skipasem je cena pro všechny stejná, tzn. děti platí stejně jako dospělé osoby.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru