Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Termo rukavice zateplené fleecem s protiskluzovou úpravou pro dotykové přístroje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jan Špinka

Dobrý den jak mohu uplatnit kredity.?
Děkuji Jan Spinka

Slevomat.cz

Dobrý den, kredity uplatníte přímo při výběru platby – ukáže se Vám tam možnost „Uplatnit xxx kreditů,“ tak tu zaškrtnete a kredity se Vám odečtou z konečné částky. V případě, že jste ve věrnostním programu bronze, silver nebo gold, je možné kredity uplatnit až při objednávce nad 150 Kč. Hezký den, Tereza.

vladan vojvodik

dobry den. mam šířku dlaně 27 cm, máte něco pro mě?
děkuji.

Rajvyrobku.cz

Dobrý den,

Muzete vyzkouset velikost XL. Treba vam padne. Bohužel nic vetsiho nemame.
Pokud jste Prahy, zastavte se u nas na prodejně, kde si to muzete vyzkouset.

Pekny den a svátky

Rajvyrobku.cz

Martina Svobodová

Dobrý den, kdy nejdříve po Vánocích je možný osobní odběr, když dnes objednám ? Děkuji s pozdravem Svobodová

Rajvyrobku.cz

dobrý den, os. odběr bude opět možný od 2. ledna 2018.
S pozdravem rajvyrobku.cz

Zuzana

Dobrý den,

zajímalo by mě, do kolika – °C jsou rukavice vhodné?

Děkuji za odpověď.

Rajvyrobku.cz

dobrý den, jsou vhodné max. do –5 °C.

rajvyrobku.cz

Petra Červenková

Dobry den, kdyz dneska rukavice objednam, stihne se to do vanoc? Myslim pri osobnim odberu.. Dekuji

Rajvyrobku.cz

dobrý den, pokud dnes objednáte tak rukavice budou ve čtvrtek max v pátek připraveny k os. odběru.
S pozdravem
Rajvyrobku.cz

Andrea Horáková

Dobrý den, jsou rukavice spíše dámské nebo pánské? Máte uvedenou šířku dlaně od 17 cm, to je zřejmě chyba, to nemá asi ani žádný velký chlap :-) Nebo jsem tuto míru špatně pochopila. Děkuji.

Rajvyrobku.cz

Dobrý den,

Šířka dlane je myslena po obvodu cele dlane. Velikost M je tedy spise dámská velikost.

S pozdravem

Rajvyrobku.cz

Barbora

Dobrý den když rukavice dneska objednám dojdou mi do Vánoc ? Děkuji za odpověď

Rajvyrobku.cz

Dobrý den

V případě osobního odběru u nás na prodejně na Praze 9. Přes přepravní společnosti vám to zaručit nedokážeme

S pozdravem

Rajvyrobku.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru