Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Profesionální čištění koberců nebo sedacích souprav u vás doma

4,6 / 5 Endyho služby s.r.o. Praha  (mapa) 66 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Renata

Dobrý den, potřebovali bychom vyčistit sedmimístnou sedací soupravu (tvar U) a koberec s delším vlasem cca 1,5 × 2 m. Zakoupila jsem voucher v hodnotě 579 Kč + 99 Kč doprava. Prosím o informaci, zda to bude pro tuto kombinaci stačit. Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den :-)

Jozef

Dobry den, potreboval by som vycistit robovu sedacku (3+2 mist) a k tomu koberec s dlouhym vlasem o velikosti 2×2m. Aky poukaz mam prosim zakoupit na tuto kombinaci? Dekuji.

Endyho služby s.r.o.

Dobry den Josefe,

dekujeme za Vas dotaz. Staci Vam voucher za 499,–Kc a na miste doplatite koberecek 89,–Kc.

Dekuji a preji Vam hezky den,

S pozdravem
Michal Coufal
Endyho sluzby s.r.o.

Štěpánka Pavlů

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na cenu dopravy na Praze-východ v Čelákovicích (cca 30km od Prahy). Děkuji za odpověď.

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Cena dopravy do Čelákovic je 229.-Kč.

Děkuji a přejeme Vám hezký den,

S pozdravem,

Endyho služby s.r.o.

mastodont

Dobrý den,
mám dotaz,patné naivní, koberec leží na plovoucí podlaze, nemůže dojít k jejímu poškození při čištění koberce (2×3 metry,koberec s vlasem starý 42 let).
Děkuji předem za odpověď

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Nemusíte se obávat poškození podlahy. Koberce se na plovoucí podlaze běžně čistí 😊.

Prosím můžete nám na email info@endyhosluzby.cz na sebe zaslat Vaše telefonní číslo? Zavolám Vám a vysvětlím Vám postup čištění a sušení koberce.

Děkuji a přeji Vám krásný den.

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Iva

Dobrý den, mám 3-místnou sedačku a 2 křesla, který typ voucheru mám použít? Kolik zaplatím za dopravu na Prahu -východ , obec Květnice?
 Děkuji

Klára Klárová

Dobry den, zadne doplatky na miste nejsou? Za prostredky, za straveny cas, atd.? Dekuji.

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, Kláro,

děkujeme za Váš dotaz. Vše je podrobně uvedeno u akce :-). Věříme, že po přečtení akce Vám bude vše jasné :-).

Přejeme pěkný večer,

Endyho služby s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru