Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Relaxační wellness pobyt v Českém Švýcarsku: Polopenze i balíček procedur

4,5 / 5 Wellness Hotel Lužan**** Lužické hory (mapa) 479 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Šárka Vaňurová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte volný termín od 16.3. do 19.3. pro dvě osoby.
 Děkuji

Wellness Hotel Lužan****

Vážená paní Vaňurová, tento termín je ještě volný, ale hotel se rychle plní.
Předem děkujeme za váš zájem, Wellness hotel Lužan

Libor

Dobry den, radi se k Vam s pritelkyni vracime, a proto mam otazku zda kdyz koupime balicek pro 2 osoby, jestli by
Vas nase dvouleta ratolest mohla priject take navstivit a kolik by se za malou doplacelo. Mame az do nedele volno totiz :) dekujeem

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
děti do 5 let mají pobyt zdarma bez nároku na lůžko, zapůjčení dětské postýlky je za 100,–Kč / noc.
Ohledně volného termínu kontaktujte recepci hotelu na tel. 602111777
Děkujeme

Kubíčková Jarmila

Dobrý den.
Jaká je hodnota 200 kreditů v korunách a dokdy je musím vyčerpat.V nabídce České Švýcarsko jsem nenašla o jaké pobytové balíčky se jedná-nebo jsem se špatně dívala.Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, 200 kreditů = 200 Kč, vyčerpat je musíte do 14.2. 23:59. Hezký den, Tereza.

Blanka Vendlbergerová

Dobrý den, mám dotaz zda jste schopni a ochotni zařídit bezlepkovou stravu? Děkuji Blanka V.

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
zajistit můžeme bezlepkové pečivo a bezlepkové večeře.
Děkujeme Wellness Hotel Lužan

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
zajistit můžeme bezlepkové pečivo a bezlepkové večeře.
Děkujeme Wellness Hotel Lužan

Kateřina

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat zda máte ještě volné termíny v únoru v týdnu od 12.2. nebo i později. Líbí se mi vaše nabídka pro dvě osoby na 4 dny a s přítelem právě hledáme odpočinkový pobyt na pár dní. Děkuji za odpověď.

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý večer, bohužel tento termín máme již obsazen. Děkujeme Wellness Hotel Lužan

Iveta Tromsdorfová

Dobrý den máte volný dvoulůžkový pokoj na termín 18.3.2018–20.3.201?,Děkuji Tromsdorfová.

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý večer, bohužel tento termín máme již obsazen. Děkujeme Wellness Hotel Lužan

Petra Chvojková

Dobrý den,
máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 7.-9. února?

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
v tento termín máme ještě volné dvoulůžkové pokoje, ale kapacita hotelu se rychle plní. Proto nás neváhejte co nejdříve kontaktovat na info@hotelluzan.cz. Děkujeme, Wellness Hotel Lužan.

L. Zbrojová

Dobrý den, máte, prosím, volně 2 dvoulůžkové pokoje v termínu 25.-27.2.2018?
 Děkuji

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,

v tento termín máme ještě volné dva dvoulůžkové pokoje, ale kapacita hotelu se rychle plní.
Proto nás neváhejte co nejdříve kontaktovat. Děkujeme Wellness Hotel Lužan

Jemelková Lucie

Dobrý den, máte volný termín v rozmezí 30.3.-2.4. na 3 dny a 2 noci pro 4 osoby? Děkuji

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
v tomto termínu je hotel obsazen. Nabídnout Vám můžeme pobyt do konce února. Děkujeme za pochopení, Wellness Hotel Lužan.

Pavel Jaros

Mate volny pobyt pro dva na konci dubna 2018. Asi 23.4 –26.4.2018 fle­xibilni dny muzou byt..Diky Pavel & Maria N.J.

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
platnost voucheru na pobyt ze Slevomatu je do 2.4.2018.
Děkujeme Wellness Hotel Lužan

Michaela Jančíková

Dobrý den, chci přijít na pobyt v pátek a odejít v neděli. Jaký druh voucheru si mám koupit?

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
zakupte si voucher, který má dny nástupu na pobyt od čtvrtka do soboty.
Děkujeme Wellness Hotel Lužan

marcela haluskova

dobry den mela bych zajem na leto od 20 7 na 5 dni kolik by nas to cenove stalo pro dva i se stravou dekuji

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
platnost balíčku zde na Slevomatu je do 2. 4. 2018. Můžete si ale vybrat z naší stálé nabídky balíčků, kterou naleznete zde:
https://www.hotelluzan.cz/S/specialni-nabidka. U každého balíčku vidíte jeho obsah i cenu.
Pokud si žádný z balíčků nevyberete, cena dvoulůžkového pokoje se snídaní je 1490,– / noc a polopenze 195,–/ osoba / noc.
Pro rezervaci nás kontaktujte na info@hotelluzan.cz.
Děkujeme za Váš zájem, Wellness Hotel Lužan

Edit

Zdravím, jaké procedury nabízete za cenu zde uvedenou na : www.Slevomat.cz ?

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den, obsah všech balíčků můžete vidět zde: https://www.slevomat.cz/akce/1229242-ceske-svycarsko-s-polopenzi-a-wellness-procedurami?rel=suggest.
Stačí rozkliknout variantu, kterou si přejete zakoupit a uvidíte její obsah.
Děkujeme za Váš zájem, Wellness hotel Lužan

Jitka Šplíchalová

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na wellness pobyt v hotelu Lužan na 3.2–5.2 . Když jsem volala do hotelu je na tento termín volno . Na Slevomatu ,ale termín zaregistrovat nejde. Můžete mi prosím jak mam dál postupovat.
Děkuji Šplíchalová

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den, posílám návod jak rezervaci uskutečnit. Volná místa na vámi požadovaný termín si ověřte na tel. 412 332 616 nebo 602 111 777. Termín si poté závazně rezervujte na e-mailu info@hotelluzan.cz – do e-mailu uveďte jméno, příjmení a kód voucheru.

Děkujeme za Váš zájem, Wellness hotel Lužan

Jarka

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda máte ještě volné termíny na březnové víkendy, měla bych zájem o 4 dny a 3 noci pro 2 osoby.

Děkuji Jarka

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
nabídnout Vám můžeme první dva víkendy v březnu a všechny v únoru.
Děkujeme za Váš zájem Wellness Hotel Lužan

Lukáš

Dobrý den je možné zarezervovat až na červenec? A do kdy se může rezervovat? Děkuji

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
platnost nabídky je do 2.4.2018.
Děkujeme Wellness Hotel Lužan

Tereza

Dobrý den, nejde mi zarezervovat termín na únor, ukazuje se mi pouze leden. Děkuji předem za odpověď

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
volná místa na vámi požadovaný termín si ověřte na tel. 412 332 616 nebo 602 111 777. Termín si poté závazně rezervujte na e-mailu info@hotelluzan.cz – do e-mailu uveďte jméno, příjmení, kód voucheru a požadovaný termín.
Děkujeme za Váš zájem, Wellness Hotel Lužan.

Monika

Dobrý chtěla bych se zeptat jestli je u vás možná bezlepková a bezmlečna strava jsem celiatik a mám alergii na mléko . Děkuji

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den, určitě to není problém. Jen bych Vás poprosila, připsat dietu do poznámek, až budete pobyt rezervovat. Děkujeme za Váš zájem, Wellness Hotel Lužan.

Hana Vobecká

mám zájem o pobyt u Vás v termínu1.3 až 3.3. Nelze mi zabukovat. Bylo by to ještě možné? Jsme dva a jindy nemáme čas. Velmi bych to přivítala. Děkuji za ochotu.

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den, jsou dvě varianty jak rezervaci pobytu uskutečnit:

Netermínová varianta: Volná místa na vámi požadovaný termín si ověřte na tel. 412 332 616 nebo 602 111 777. Termín si poté závazně rezervujte na e-mailu info@hotelluzan.cz – do e-mailu uveďte jméno, příjmení a kód voucheru.

Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí.

Děkujeme za Váš zájem . Wellness hotel Lužan

Klára

Dobrý den, je možné vzít s sebou malého psa? Děkuji

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
pobyt se zvířetem je možný. Pes do 15 kg neplatí nic, nad 15 kg se platí 150,–Kč / noc.
Děkujeme. Wellness Hotel Lužan

Martin Marek

Dobrý den koupil jsem poukaz na osm dní pro dvě osoby a chtěl bych přidat ještě jednu osobu potřeboval bych vědět jestli mám zaplatit třetí osobu předem nebo až na hotelu. A ještě bych chtěl vědět zda by byl volný termín od19.3.2018

Wellness Hotel Lužan****

Dobrý den,
v termínu 19. –26.3.2018 je ubytování možné. Třetí osobu doplácíte na místě při příjezdu.
Pro rezervaci kontaktujte hotel na info@hotelluzan.cz nebo 602111777. Dě­kujeme. Wellness Hotel Lužan

Karolina

Dobrý den,objednala jsem si u Vas průkaz,je problém když ho záplatu někdo jiný???A komu přijde potvrzení a poukaz???Děkuji Secanska

Slevomat.cz

Dobrý den, poukaz za Váš může zaplatit i někdo jiný, voucher potom přijde na email, který uvedete v objednávce. Hezký den, Tereza.

Karolina

Dobrý den,je problém když si objednam pobyt,ale zaplatí to někdo jiný???a komu pak přijde poukaz.Děkuji Secanska

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolino, pokud to zaplatí pod správným variabilním symbolem přes účet, složí peníze na pobočce Moneta, nebo to třeba zaplatí kartou v OC Nový Smíchov v Praze, pak to problém není. Poukaz přijde na e-mail, ze kterého se objednával. Krásné Vánoce :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru