Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zdravé & Lahodné koktejly Chia Shake – Hubnutí, Sport, Vegan

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Vaďurova

Dobrý den, objednala jsem si zde chia shake slim, balení 2×500g a přišlo mi balení 2×450g. Mohu to nějak reklamovat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, určitě můžete a to přímo u obchodníka na e-mailu info@mixly.cz nebo telefonu 739 213 838. Pěkný den, Tibor

Monika

Dobrý den.chci se zeptat ,zda jsou nápoje vhodné při onemocnění ( zánětu) tlustého střeva : divirkulitide

Mixly

Dobrý den, doporučujeme zkonzultovat s Vaším lékařem

Eva Sedláčková

Dobrý den, objednala jsem si nápoj ChiaShake SLIM vanilka. Neměl by mi přijít nějaký mail a číslo objednávky? Nic mi nepřišlo. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, informace ohledně objednávky jsme odesílali po připsání částky na účet. Najdete je také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Nicméně vidím, že objednávka se připravuje k vyzvednutí :) Pěkný den, Tibor

Jarca

dotaz spise na vyrobce, objednala jsem 3baleni, v rozmezí cca 1–1,5 mesice.
posledni várka me zklamala.
prvni dodané bylo hrubší, stačila jedna odmerka, aby bylo hustší.
ted musim dat 2 a neni i tak huste. příchuť je taky jina. nyni je banan nechutný.zatim porovnání u banánu. skoda, chtela jsem objednat dalsi, ale radeji uz ne.

Mixly

Dobrý den, a jaký koktejl jste si objednala. Recepturu jsme měnili pouze u banánové kaše.

s přáním pěkného dne,
ChiaShake

Kateřina Pionteková

Přidávám se k diskusi – s cenou 399 na stránkách výrobce skutečně nemáte pravdu.
https://chiashake.cz/obchod/vegan-protein-shake/
koupím, až bude opravdu ve slevě, jinak se mi vyplatí víc vzít od výrobce větší balení.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Pionteková,

děkujeme za upozornění. Původní cena nabídky se odvíjí od aktuálních cen obchodu Mixly.cz. Nabídku však zkontrolujeme a situaci budeme případně dále řešit.

S přáním hezkého dne, Monika, Slevomat

Lenka Chroboková

Prosím, existuje nějaký bezlepkový kokteil i bez syrovátky ? Mám alergii na laktózu a většinou mi i výrobky se syrovátkou působí obtíže. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, určitě existuje! Ve Vašem případě doporučuji variantu chia shake VEGAN, která neobsahuje syrovátkový protein, tudíž ani Vaše alergie na laktózu pro Vás nebude znamenat žádná omezení :-) hezký den

pyramida ..........

máte nějaké druhy koktejlů bez umělých sladidel??
nechápu jak může někdo něco s umělými sladidly propagovat jako ‚zdravou stravu‘…!!!!!

Eva

Dobrý den,
měla bych k Vám dotaz : minulý týden jsem si objednala z těchto stránek zvýhodněné balení Vašich koktejlů po třech kusech dvakrát a k tomu dva shakery, ale byl mi doručen pouze jeden..
Dalo by se to prosím nějak řešit?

Děkuji

S pozdravem Pokorná

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Pokorná,

děkujeme za zprávu. Již jsem ohledně Vaší objednávky kontaktovala prodejce a situaci vyřešíme co nejdříve. Omlouváme se za případné komplikace.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Slevomat.cz

Ještě jednou přeji dobrý den, paní Pokorná,

od obchodu jsem již dostala odpověď, že zásilka by k Vám měla být doručena již dnes :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Petulik13

Dobry den Slevomat. Neni pravda co jste odpověděli Kláře Jurdové. Na stránkách obchodníka opravdu prodávají 500g 299kc. Pravdivost mam podloženo fotkami. Takze zde sleva 10kc je absolutně trapná.

Slevomat.cz

Hezký den, já na stránkch drinky vidím za 399 Kč, tedy přesně tak, jak uvádíme, například na této adrese: https://mixly.cz/produkt/chia-shake-slim/. Pokud tam vidíte 299 Kč, můžete nám prosím zaslat fotografie na podpora@slevomat.cz. Děkuji, Tereza.

Kateřins

Dobrý den, chci se zeptat, když koupím mix, tedy 3×500g, a budu k tomu chtít i ten shake, musím objednat zvlášť? Aby to pak nebylo 2× poštovné. Děkuji za odpověď. :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino. Vámi vybrané zboží, tedy shake a 3×500g vložte nejprve do košíku a potom to objednejte a zaplaťte všechno najednou. Tím budete platit jen jedno poštovné. :-) Hezký den, Tereza.

Žaneta Telváková Kovaczová

Dobrý den chtěla bych se zeptát jeslí je možné koupít i ten shaker za 99

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, shaker je hned první položka v nabídce. Stačí kliknou na zelené tlačítko „Koupit za 99 Kč.“ :-) Hezký den, Tereza.

Ivona Šmahajová

Dobrý den,když nemám odměrku jak to mám řešit?Dávková­ní.Děkuji Ivo­na

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivono, jedna odměrka má přibližně 25–30 g. Hezký den Jana

Jana

DOBRY den ,mě stále také nepřišlo zboží?mohly by jste zjistit kde to vázne!

Mixly

Dobrý den, napište prosím na email info@chiashake.cz číslo objednávky. Dohledáme balík.

Petra Krykorková

Dobry den, stale mi neprislo zbozi a to jste psali, ze ho dostanu 29.1.

Mixly

Dobrý den, zásilka byla odeslána.

Jana

Při hubnutí jsou dobre, ty slim nebo je to jedno?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, pokud chcete zhubnout, kupte raději ty SLIM, ale nic byste nezkazila ani těmi SPORT. Hezký den :-)

Dana Krejčová

Dobrý den, může se koktejl při kojení?

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, koktejl se může i při kojení :-) hezký den

Lenka

Dobrý den, výživové hodnoty – složení, které uvádíte, týkají se sesamotného samotného prášku nebo již koktejlu včetně mléka? Děkuji

Mixly

Dobrý den, samotného prášku.

s přáním pěkného dne,
ChiaShake

Klára Jurdová

Dobrý den,
V čem spočívá akce, když na stránkách máte cenu za 500g za 299? Děkuji moc

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, jaké stránky máte nyní na mysli? Chia Shake Superfood prodáváme za 289 Kč za 500g. Na stránkách obchodníka tyto směsi naleznete za 399 Kč. Přeji hezký den :-)

Martina Kubášková

DObrý den, můžou i těhotné a kojící? Díky :)

Mixly

Dobrý den, ano mohou. Pokuď nemají alergii na žádné složky produktu. Přejeme hezký den

Marcela Šeligová

Dobrý den, ráda bych se zeptala na syrovátkový protein ze shakeu. Jedná o koncentrát, isolát nebo hydrolyzát?

Děkuji moc za odpověď.

Hezký den
Marcela Š.

Mixly

Dobrý den, jedná se o koncentrát.
S přáním pěkného dne,
ChiaShake

Luccy

Dobrý den, kolik litrů nápoje vyjde z jednoho (500g) balení?

Mixly

Dobrý den, z jednoho balení vyjde kolem 6 litrů nápoje.
S přáním pěkného dne,
ChiaShake

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru