Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Relaxace dle výběru – 60minutová masáž nebo kineziologie

4,6 / 5 Masáže Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou  (mapa) 162 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kateřina Hurtová

Dobrý den, ráda bych voucher na kineziologii darovala mamince, ale v tento okamžik má zlomenou pažní kost a nevím, jak dlouho bude probíhat léčba. Chtěla bych se zeptat, zda takové zranění, pokud není zcela doléčené, může terapii ovlivnit a po jaké době by případně byla terapie vhodná, aby ji zranění neovlivňovalo­. Děkuji

Masáže Jablonec nad Nisou

Dobrý den. Při kineziologii jsou ruce velmi důležité a jedno sezení trvá až dvě hodiny, z toho důvodu si myslím, že by to bylo pro maminku velmi náročné. Doporučovala bych to až po úplném zotavení a rehabilitaci. Pak mi můžete zavolat a domluvíme se třeba na dárkovém poukazu za stejnou cenu. Zdravím Vás.Gutová

Naděžda Šurá

Dobrý den, zaujala mě Vaše nabídka. Mám 18ti letou dceru, která má psychosomatické obtíže,ale odmítá jakoukoliv pomoc psychoterapeu­ta.Chodíme na neurologii i kvůli migrénám. Byla by tato nabídka vhodná i pro ní. Pokud ano, zda je lepší kineziologie, nebo kombinace i s masáží.
Děkuji za odpověď

Masáže Jablonec nad Nisou

Dobrý den. Zkusila bych nejprve kineziologii. Je to jemná nenásilná metoda, kterou odblokováváme prožité stresy,strachy i fobie. Pokud by kineziologie nepomohla, tak bychom se podívali na páteř pomocí Dornovy metody. Je to způsob rovnání obratlů a kloubů do správné polohy. Po předchozích zkušenostech si myslím, že kineziologie bude ale to pravé. Zdravím Vás.Gutová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru