Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotoobraz na malířském plátně, napnutý na dřevěném rámu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Simona

Když objednám teď již těsně před Vánoci a dám vyzvednutí na prodejně v ústí. Je šance,že do 22.12. bude moje objednávka k vyzvednutí?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

pošlete ještě dnes a do pátku bude k vyzvednutí na naší prodejně v Ústí.

S pozdravem

Brabcová Klára, CDSM.cz

Sísa Vosátková

Dobrý den,
stihla bych ještě objednat obraz, aby mi přišel do Vánoc, pokud zaplatím online kartou?
Děkuji.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, ano stihneme. Objednávky s doručení do Vánoc přijmeme maximálně 17.12. Děkuji Hrabánková CDSM

Ilona

Dobrý den, od včerejška mi nefunguje Váš server, chtěla jsem si objednat fotoobraz.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, to je zvláštní, objednávky nám normálně chodily. Poprosím Vás o zaslání na e-mail info@cdsm.cz. Budu potřebovat rozměr plátna a Vaše kontaktní údaje a voucher. Pokud možno, co nejdříve, dnes máme uzávěrku.
Brodmannová, CDSM

Jana Vysloužilová

Dobrý den, přijde mi obraz do Vánoc pokud objednám dnes?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
ano, objednávky přijímáme do 15.12.2017.
Brodmanová, CDSM

Pajka

dobry den, chcela som si vo vasom programe vytvorit obraz na platne. nahrala som fotku vo formate .tif (197MB) a program mi to automaticky previedol do velmi nekvalitneho jpg.. da sa s tym nieco robit? dakujem

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
zkuste nám ji, prosím, poslat na e-mail přes www.uschovna.cz a my ji předáme grafikovi na zpracování.

Brodmannová, CDSM

Kateřina

Dobrý den.je možné vložit na fotoobraz více fotografií..budou v černobílé variantě.ale máme zájem o koláž.. jé taková šablona?cca 30/40..dekuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
pokud máte zájem o koláž, doporučujeme provést objednávku přes náš program, kde si můžete vytvořit koláž u daného obrazu.

Slavomír Roba

Mám u obrázku žlutou vlaječku v jaké bude obraz kvalitě a prostor za přerušovanou čarou bude ještě vidět Děkuji Roba

Centrum digitálních služeb Mino

Program je trošku „přecitlivělí“ na kvalitu fotografií, takže žlutá vlaječka nevadí. Prostor za přerušovanou čarou vidět nebude, je to tam tzv. technický prostor. Hrabánková CDSM.

Klára Myslíková

Dobrý den,
koupila jsem voucher na fotoobraz 30×40, nyní jsem chtěla tuto informaci zadat do CDSM Designeru, ale v nabídce není. Co mám tedy zvolit (je zde pouze 20×30 či 40×60)?? Ráda bych vše vyřídila tak, abych měla jistotu, že objednávka přijde do Vánoc. Děkuji Klára

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, je třeba si stáhnout správnou šablonu, zasílám: http://www.cdsm.cz/images_cis/calendars_tmpl/designer_cdsm_fopl-01_30x40_2018_win_cz.exe
Brodmannová, CDSM

Jana

Dobrý den, do kdy berete objednávky, abyste je stihli vyřídit do vánoc…?
 Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, nejpozději do 16.12.2017.
Brodmannová, CDSM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru