Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Skořicový dort a šálek teplého nealko likéru v oblíbené kavárně Secret of raw

4,6 / 5 Secret of raw Jihlava Jihlava  (mapa) 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Renata

A jste si vědomi toho, že syrové kešu ořechy jsou jedovaté? Takže asi nebudou moc raw, že?

Secret of raw Jihlava

Dobrý den, neupravené kešu ořechy opravdu mohou být jedovaté, ale raw neznamená neupravený. Jsou také zbaveny nežádoucích látek, jenom oproti bežným kešu jinou, šetrnější úpravou…

Andrea Karlíková

Tak to jsem se tam nikde nedočetla, děkuji za vysvětlení.

Slevomat.cz

Dobrý den, po předběžném vyjádření pana Lukáše, bych Vám ještě rád objasnil, že nabídka je exkluzivně pro zákazníky Slevomatu, takže zákazníci, kteří nejsou u nás registrovaní ji neuvidí. Tímto děkujeme za Vaše pozornění v nabídce a bude na Vás čekat malé překvapení, které najdete na Vašem účtě po přihlášení na naše stránky, doufáme že ho plně využijete. Mějte se krásně, David.

Andrea Karlíková

Popravdě nevím, jestli je fér řešení smazat původní cenu. Všude jinde je původní a cena po slevě. Chtěla jsem si objednat, ale tento přístup mě odrazuje.
 Děkuji

Secret of raw Jihlava

Dobrý den, akce kterou máme tady na slevomatu není typu ušetřete xy% z běžné ceny, ale že si můžete koupit exkluzivně dort a nápoj, který v kavárně v nabídce nemáme. Jde koupit pouze na slevomatu. S pozdravem Lukáš – Secret of raw Jihlava

Andrea Karlíková

Proč je původní cena stejná jako cena po slevě ze Slevomatu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, děkujeme za upozornění, hned se na to podíváme a vyřešíme. S pozdravem, David.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru