Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Předplatné Týdeníku Květy: čtvrtletní, půlroční nebo roční

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Josef

Dobrý den, nelze uplatnit kód. Zkoušel jsem dle Vašeho postupu, ale cena zůstává stejná.

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe já osobně jsem to dělala přes tento odkaz http://mojepredplatne.denik.cz/slevovy-portal/magazin/tydenik-kvety.html a vše proběhlo v pořádku. Zkuste to prosím ještě jednou. Hezký den Jana

Ivana Zrotalová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,zda jako váš zákazník po 30-ti letech odběru květů ,nemám platit zaslané složenky a hlídat si předplatné na slevomatu ,nebo mi někdo za ty věrnostní roky taky poskytne slevu, bez toho abych si ji „hledala a hlídala“ v nabídkách. Děkuji za odpověď
 Ivana

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Ivono, pokud nechcete slevy hlídat, tak si můžete nastavit zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku (https://www.slevomat.cz/podnik/113565-vltava-labe-media) a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

Jana Koselová

Dobrý den. Také mám problém uplatnit kód. Cena zůstává stejná i po zadání kódu, v dalším kroku vyžaduje
formulář výběr způsobu platby. Prosím o brzkou reakcí.chtěla jsem uplatnit od prvniho vydání .Děkuji

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, jednalo se o technický problém, který je již vyřešený. Omlouváme se a přeji hezký den.

Rosta Mikeska

Dobrý den, nelze uplatnit kód. Zkoušel jsem dle Vašeho postupu, ale cena zůstává stejná.

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, jednalo se o technický problém, který je již vyřešený. Omlouváme se a přeji hezký den.

Lucie

Dobrý den, také mám problém s uplatněním kódu, přeji si předplatné od prvního čísla.

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den,
jednalo se o technický problém, který je již vyřešený.
Omlouváme se a přeji hezký den.

Renata Dlouha

Dobrý den, prosím o info, jak uplatnit poukaz. Po kliknutí na „formulář“ se objeví, že akce již skončila. Při vytvoření klasické objednávky se nenabízí možnost zaplatit vouchrem. Děkuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, rozklikněte opět odkaz na formulář, poté z nabídky uprostřed zvolte „Časopisy – předplaťte si váš oblíbený časopis“. Následně z nabídky zvolte časopis Květy, klikněte na „objednat“. Zadejte slevový kód z voucheru a dole zaškrtněte typ předplatného (roční, čtvrtletní..). Snad Vám to nyní půjde :-) hezký den přeje Anička

Jára

Dobrý den, zajímalo by mne, zda je součástí časopisu, také časopis TV magazín?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, TV magazín je vloženou součástí časopisu, takže se nemusíte bát, že zmeškáte Vaše oblíbené filmy a seriály ;) Hezký den, Klára

Jana

Dobrý den, co znamená údaj 5 dní u položky Doručování? Děkuji za odpověď

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den Jani,

5 dní znamená lhůtu, do které vám bude zasláno první číslo od objednání.

Hezký den

Evžen

Dobrý den,
rád bych upřesnil svůj dřívější dotaz. Je možné uplatnit voucher na čtvrtletní předplatné až od 2. čtvrtletí 2018 ? První čtvrtletí 2018 už máme zaplacené.
Děkuji.

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den,

napadá mě jen uplatnit voucher poslední den platnosti a objednat od posledního možného čísla, což by mělo být od 15.3 tedy číslo 11. Případně se můžete informovat na lince 272 015 015 nebo na emailu predplatne-casopisu@vlmedia.cz.
Platnost voucheru je od 7. 12. 2017 do 15. 1. 2018.

Děkuji a přeji hezký den

Vlasta Modrý

Dobrý den, doručování po celou dobu předplatného je zdarma? Co znamená 5 dní v kolonce Doručování – V ceně voucheru (5 dní)? Děkuji za odpověď

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den,
ano poštovné je zdarma.
Hezký den

Evžen

Dobrý den,
je možné objednat dodávání časopisu až od poloviny března? Manželka mi jako dárek objednala čtvrtletní předplatné od 28. 12. 2017. Rád bych pokračoval v odebírání tohoto časopisu.
Děkuji za odpověď.

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den,
s posledním výtiskem vám dorazí složenka a bude možné si předplatné bez problému prodloužit.
Děkuji a přeji hezký den

Štěpán

Dobrý den, rád bych si objednal půlroční předplatné časopisu květy od 1.1. 2018. Jak mám v tomto případě postupovat. Děkuji

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, Štěpáne,

pokud si přejete půlroční předplatné od prvního čísla, zakupte variantu pro půlroční předplatné a voucher v online formuláři pak uplatněte v týdnu do 4.1. kdy vychází první číslo. Případně se můžete informovat na lince 272 015 015 nebo emailu predplatne-casopisu@vlmedia.cz.

Děkuji a přeji hezký den

Marie

Chci objednat roční předplatné časopisu Květy za 999 Kč, od 1.1.2018. Jak mam postupovat? (letošní rok má předplaceno)

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, Marie,
pokud si přejete roční předplatné od prvního čísla, zakupte variantu pro roční předplatné a voucher v online formuláři pak uplatněte v týdnu do 4.1. 2018. Případně se můžete informovat na lince 272 015 015 nebo emailu predplatne-casopisu@vlmedia.cz.
Děkuji a přeji hezký den

Olga

Dobry den, Kvety ma maminka predplaceny, predplatne ji konci poslednim cislem, mohu vyuzit rocni voucher a predplatne ji objednala i pro rok 2018?

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo,

samozřejmě je to možné :) Pokud si přejete roční předplatné od prvního čísla, zakupte variantu pro roční předplatné a voucher v online formuláři pak uplatněte v týdnu do 4.1. 2018, kdy vychází první číslo :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Pavla Toušová

také by mě zajímalo, kdy mám voucher tedy uplatnit, aby časopis začal chodit až po Vánocích. děkuji za odpověď.

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den Pavlo,

pokud si přejete roční předplatné od prvního čísla, zakupte variantu pro roční předplatné a voucher v online formuláři pak uplatněte v týdnu do 4.1. 2018. Případně se můžete informovat na lince 272 015 015 nebo emailu predplatne-casopisu@vlmedia.cz.

Hezký den

Michaela

Dobrý den, šlo by objednat předplatné,jako dárek, od čísla 1/2018?

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, Michaelo,
pokud si přejete roční předplatné od prvního čísla, zakupte variantu pro roční předplatné a voucher v online formuláři pak uplatněte v týdnu do 4.1. 2018. Případně se můžete informovat na lince 272 015 015 nebo emailu predplatne-casopisu@vlmedia.cz.
Děkuji a přeji hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru