Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Masové prkno pro dva gurmány: žebírka, kuřecí steak i trhané vepřové

4,8 / 5 Počernický Pivovar Praha - Dolní Počernice  (mapa) 647 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Petra

Dobrý den, zeptám se nají se z té nabídky dva lidi myslíte dost? :)))) Já s přítelem jsme celkem jedlíci, ač na to nevypadáme, tak jen mě zajímá jen tak čistě Váš názor :D Děkuji. Petra

Počernický Pivovar

Dobrý den, myslím že ano, pokud by jste měli málo, můžete si doobjednat dezert :)

Katka H

Dobry den,
Můžeme si jedno prkno dat i ve 4 lidech?
 Děkuji

Počernický Pivovar

Dobrý den, ano můžete si dát jedno Prkno ve čtyřech lidech, počet konzumujících osob je na Vás, doporučujeme 3.

Bara Sedlarova

Lze zabalit s sebou?

Počernický Pivovar

Dobrý den, jak je uvedeno v podmínkách Prkno nelze zabalit s sebou, je určeno ke konzumaci v pivovaře.

Michal

Za 399 je to pro 1 nebo 2 osoby? Děkuji

Počernický Pivovar

Dobrý den
Prkno je myšleno pro 1 až 3 osoby. pěkný den, Honza

Petra Vavřinová

Škoda, že to nejde o víkend :(

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, škoda to je, ale nabídku můžete využít ve všední dny do pozdních hodin, tak nad Vás to neodradí. hezký den Tereza :)

Jak mi voucher dojde?

Dobrý den,
Jak mi voucher dojde, kdyz nezadavam adresu? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, Váš objednaný voucher najdete ve vaší emailové schránce. Vouchery se neposílají poštou, můžete si ho nechat zdarma vytisknout na našem stánku v obchodním centru Nový Smíchov, kde Vám ho rádi vytiskneme a dárkově zabalíme. Možnost je také vytisknout si voucher doma. S pozdravem, David.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru