Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční předplatné časopisu Easyriders pro motorkáře + dárek: kalendář a tričko

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Denisa Denisa

Dobrý den,

pro jistotu se zeptám – časopis je v češtině? Děkuji.

Easyriders

Dobrý den,
ano časopis je v češtině.

Miš Ka

Zajímá mě jak jste přišli na vaši kalkulaci. Na vašem webu máte hned několik nabídek:
Předplatné + tričko zdarma za 749 Kč
Kalendář za 249 Kč
Aktuálně ke každé objednávce nad 600 Kč 2 šálky
Pokud jsem nový uživatel a registruji se online, mám za nákup nad 900, slevu 150 Kč.
Pokud tohle vše využiji, tak získám za 1023 kalendář a předplatné +triko, jako dárek 2 šálky a slevu 150, takže ve finále zaplatím 873Kč a mám toho víc.
Kde že je ta úspora?

Easyriders

Dobrý den, na našem webu každý týden do Vánoc máme nějakou akci. Ta se neváže k této akci na Slevomatu, která tu bude běžet ještě další měsíce. Akce 150 korun je taky omezena a to pouze do 15. prosince a byla podmíněná registrací emailu k odběru novinek. Za normálních podmínek bez vánočních akcí, u nás koupíte předplatné za 774 s tričkem zdarma v hodnotě 550, kalendář za 249 a zaplatíte poštovné 144 tzn. 1167. Velice se omlouváme pokud Vám 3 kvalitní věci (předplatné na rok, tričko a kalendář) přijdou za 999 drahé.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru