Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantický pobyt se snídaní v Českém Krumlově: Advent, zima i jarní výlet

4,6 / 5 Vila Johanka Český Krumlov (mapa) 55 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Vlasáková

Dobrý den,
měla bych zájem se u Vás ubytovat v termínu od 28.4. – 30.4. 2018. Jednalo by se o jednu dospělou osobu a dvě děti ve věku 13 a 9 let. Jsem ochotna zakoupit i dva vouchry a druhou dceru doplatit. Sdělte mi prosím, zda je termín volný a zda je možno takto voucher využít.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Vlasákova, Vámi dotazovaný termín si můžete přesně domluvit přímo s Vilou Johanka na tel. 777 201 107, nebo na emailové adrese info@vilajohanka.cz. S pozdravem, David

Aneta

Dobrý den, prosím lze voucher využít i o víkendu? Bohužel se mi stalo, že nebylo uvedeno a voucher na víkendový pobyt využít nešlo.
Děkuji.

Vila Johanka

Dobrý den, paní Aneto,
některé víkendy jsou již obsazené, některé ještě ne. Bylo by potřeba vědět konkrétní datum. Přeji hezký den, s pozdravem
Pavel – Vila Johanka info@vilajohanka.cz

Zuzana Podávková

Dobrý den, u balíčku za 2590 Kč je uvedeno že v ceně je jen 1× Ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji, ale v názvu máte uvedeno že se jedná o dvě noci? Jak to tedy je? Není zde chyba? Děkuji za opověď

Vila Johanka

Dobrý večer, paní Zuzano, děkujeme za Váš zájem a dotaz. V případě uvedeného balíčku za 2.590,–Kč jde o pobyt na 2 noci pro 2 osoby, se snídaní. Přeji hezký večer, s pozdravem Pavel – Vila Johanka ( info@vilajohanka.cz )

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru