Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Keramický set nádobí z oficiální kolekce Star Wars v dárkovém balení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Karolína

Dobrý den, když si zboží objednám, kdy ho dorucite? Naposledy jsem čekala měsíc, nic mi neprislo a vy jste mi tvrdili, že ho budete mít nejdříve 11.12. Teď ho tedy máte skladem?

Curepink

Dobrý den,
ano set je opět skladem. Táborecká Curepink

Vlasta Žákovská

Dobrý den, toto zboží bylo před časem stahováno z prodeje ve všech možných řetězcích kvůli obsahu jedovatých kovů, které se z barev uvolňovaly. ČOI po nich tvrdě pátrala. Jak mi zaručíte, že tato šarže není závadná a že jste ji neodkoupil právě od některého z řetězců, které se toho rychle zbavovaly. Díky.

Curepink

Dobrý den.
Dříve než veřejně prezentujete svou domněnku a názory, které by mohly někoho poškozovat, byť je to formou dotazu, bylo by korektní a správné si ověřit fakta. Takto je to poněkud nezodpovědné.
Například, zda se jedná skutečně o autentické zboží. Pokud něco jenom stejně vypadá, nezavdává to důvod k tomu zboží vydávat ve veřejném názoru za stejné.
Jsme firma, pracující se 40 zahraničními dodavateli a působící na trhu více než 25 let.

Do řetězců nedodáváme, pro mnohé naše partnery děláme v ČR distribuci. A nemáme žádnou informaci o tom, že by dodavatel spolupracoval s řetězci v ČR, což by nám oznámili.
Dodržování Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1935/2004 o materiálech a předmětech pro styk s potravinami zajišťují certifikáty našich dodavatelů a výrobců. Mimochodem jsme měli 13.11.2017 na toto kontrolu z Krajské hygienické stanice Ostrava a žádný z pěti náhodně kontrolovaných výrobků neměl problém.

A k Vaší otázce, ne, od řetězců skutečně zboží nenakupujeme, nejsme žádní pokoutní překupníci. A v našem případě se o zboží, které se, dle vašeho názoru mělo objevit v řetězcích, nejedná.
A ještě jedna poznámka k Vaší fabulaci a domněnce. Pokud by závadné zboží řetězce měli někomu prodávat, dopouštěly by se porušení zákona s rizikem sankce. A ujišťuji Vás, že do toho by nešly. Zase jenom čtenářům dotazu podsouváte konspirativní teorii bez ověření. Taková naše česká paranoia a podezíravost.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru