Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dárek pro vaše blízké: masáž podle výběru s využitím do konce roku 2018

4,5 / 5 Masáže Malaxar - Josef Manoušek Brno  (mapa) 266 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
David

Dobrý den nabídka 40minutová klasická masáž + 30minutová indická masáž hlavy pro jednoho již nebude k dispozici? Měl bych o ni velký zájem.

Masáže Malaxar - Josef Manoušek

dobrý večer, z kapacitních důvodů jsou počty masáží jednotlivých variant omezeny a tím i celkový počet prodaných poukazů, takže některé už mohou být vyprodány, ale lze zatím ještě v tomto případě nakombinovat 40min klasické + 30min indické pomocí dvou poukazů, které se potom uplatní jako jeden. Poté co budou i tyto možnosti vyčerpány, zbývá možnost zakoupit si masáž za původní cenu bez slevy hotově,
Josef Manoušek

Hana

Dobrý den, jaká je tedy platnost voucheru, v nadpisu uvádíte do konce roku 2018, v podmínkách je však pouze do konce ledna 2018… Děkuji.

Masáže Malaxar - Josef Manoušek

dobrý den, výměnou za kod voucheru Vám emailem zašlu dárkový poukaz a ten má poté platnost do konce roku 2018, jak stojí v podnínkách.
Josef Manoušek

Tereza

Dobrý den, pravidelně máte v úterý a středy zavřeno, nebo je to jen nyní nějaká výjimka? Děkuji

Tereza

pardon, měla jsem na mysli středy, čtvrtky :)

Masáže Malaxar - Josef Manoušek

dobrý den, ve st. a čt mám pronajaté prostory někdo jiný a já mám pouze po, út, pá
Josef Manoušek

Masáže Malaxar - Josef Manoušek

dobrý den, v Brně jsem trvale na provozovně pondělí, úterý a pátek
Josef Manoušek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru