Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Praha hrou: Poznejte pomocí mobilní aplikace nejzajímavější kouty města

4,0 / 5 Get Out Fun Praha  (mapa) 122 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Petra

Dobrý večer, nikdy jsme podobnou věc nezkoušeli a proto bych se chtěla zeptat na pár informací. Pokud tomu správně rozumím, po převodu peněz na Váš účet obdržím e-mail s odkazem, kde si stáhnu do mobilu aplikaci. Poté už jen stačí přijít na začátek trasy a aplikací spustit? Popřípadě koho mám informovat o předběžném termínu? Děkuji

Get Out Fun

Dobrý den, přesně tak, při platbě hry přes slevomat vám přijde unikátní kód, který posléze vyplníte v aplikaci, která vás provede hrou z počáteční destinace. Aplikace bude přístupná od 1.1.2018, veškeré další informace vám rád zodpovím po telefonu. Honza Get Out Fun.

Marcela

Dobrý den, chtěla bych tuto hru věnovat své rodině k vánocům, ale je nás 8 (z toho 1 pětileté dítě a babička 62 let, která miluje focení, takže by se zúčastnila spíše jako divák). Musím zakoupit 2 kupony (což není problém)? A nebo stačí jeden? V případě, že zakoupím dva, můžeme jít všichni v jeden čas? Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne Marcela Husáková

Get Out Fun

Dobrý den,
stačí zakoupit jeden kupon. Hra není omezená počtem lidí. Více hlav, více ví.
Přeji krásný den, Honza Get Out Fun

Eva

Dobrý den. Funguje hra i na Windows Phone? Píšete, že na všech, ale po kliknutí na odkaz mi to tuto aplikaci nenabízí. Eva

Get Out Fun

Dobrý den, aplikace ještě není povolena stáhnout v obchodech s aplikacemi. Ale bude prozatím připravena pro Android a iOS. Na hru ale stačí jedno zařízení, takže se většinou ve skupince lidí najde alespoň jeden s podporovaným softwarem. Případně lze zařízení za poplatek zapůjčit. Přeji Vám příjemnou zábavu. Honza Get Out Fun

Petra Bavšenkovová

Dobrý den. Je hra určená i pro malé děti, bude je to bavit? Tj. budou moci samy něco hledat, řešit apod.? A druhá otázka: když mluvíte o Pražském hradě, myslíte tím tu část, kam je nutno projít kontrolou? Děkuji.

Get Out Fun

Dobrý den, ano děti to určitě bavit bude, některé úkoly vyřeší snadno, u složitějších mohou pak využít nápovědy nebo pomohou dospěláci. Na Pražském hradě se hra odehrává pouze v části, kde není třeba procházet kontrolou. Snad jsem odpověděl dostatečně, případně mne kontaktujte na mobil. Přeji Vám krásný den, Honza Get Out Fun

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru