Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní kadeřnické balíčky pro dámy: Střih s možností barvení či melíru

4,2 / 5 Salon Haircut & Style Praha - Žižkov  (mapa) 45 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martin Tomša

Pokud mám voucher na barvu a střih v ceně 849 (1770)Kč kolik činí doplatek pokud bude chtít dcera ombré ??

salon HAIRCUT & STYLE

Dobrý den záleží jak dcera má dlouhé vlasy a také barvu vlasu.

Martin Tomša

Dobry den koupil jsem dceři voucher na strih a barvu . Lze to pouzit na ombre ?

salon HAIRCUT & STYLE

Ne,voucher je jednom na barvu,na ombre musite doplatit.S poz­dravem,Haircut&Sty­le team

Martin Tomša

Kolik tedy je výše doplatku pokud mám voucher na barvení a střih ?

Monika Jedličková

Dobrý den,
prosím o informaci, kolik by činil doplatek za barvu k melíru, který máte v nabídce, na polodlouhé vlasy.
Děkuji za odpověď.

salon HAIRCUT & STYLE

Dobry den,doplatek je 600kc,S pozdra­vem,Haircut&Sty­le

Ivana Svobodová

Dobrý den,kolik vyjde střih(dlouhé vlasy),melír a dobarvení zbytku vlasů?Děkuji Vám!

salon HAIRCUT & STYLE

Dobry den,to by byl 1700kc.S pozdra­vem,Haircut&Sty­le team

Anet

Dobrý den,
lze voucherem využít službu balayage?

salon HAIRCUT & STYLE

Voucher je jednom pro melir,jak chete balayage muzete se objednat v salonu na tel. 773 976 905,a to s slevou 20% bude od 1500–2100kč (balayage,strih,fou­kana) S pozdravem Haircut&Style team

Irča

Dobrý den, mám dotaz ohledně střihu a barvy. Záleží na délce vlasů??? Po případě kolik by byl doplatek délky vlasů pod lopatky ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Irčo, na délce vlásku nezáleží, ceny jsou stejné pro všechny délky vlasů. Hezký dne Janča

Olga Štrudlová

Dobrý den,
měla bych dotaz, pokud si zakoupím voucher na „střih a melír“ a případně až při návštěvě bych se rozhodla pro balayage, bude to možné v rámci zakoupeného voucheru, případně i za doplatek? Kolik by doplatek činil?
Předem děkuji za odpověď.
 Olga

salon HAIRCUT & STYLE

Dobry den,v salonu se můžete objednat na balayage s slevou 20%,tak bi ti bylo pro polodluhe nebo dlouhe vlasy 1500–2000kč. tel. 773 976 905 S p­ozdravem, Haircut&Style

Jarmila

Dobrý den,
máte ještě volné termíny do Vánoc? Případně kdy? Děkuji.

salon HAIRCUT & STYLE

Dobry den,mamo volne termine cely den na sobotu 16.12,pracujeme od 10h-15h.
A mame ještě nekolik přišti tyden.S pozdra­vem,Haircut&Sty­le

Nina

Dobry den potrebovala bych z blond docilit ombre. Zatmavit vrch hlavy. Lze pouzit kupon na farbeni?

salon HAIRCUT & STYLE

Ano,můžete )

Kamila Kottnauerová

Dobrý den,
mohu se zeptat, zda je v rámci melíru možno použít i techniku balayage?
Klidně i za nějaký příplatek.

Díky moc,

Kottnauerová

salon HAIRCUT & STYLE

Dobry den,v salonu se můžete objednat na balayage s slevou 20%,tak bi ti bylo pro polodluhe nebo dlouhe vlasy 1500–2000kč.
tel. 773 976 905
S pozdravem,
Haircut&Style

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru